gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Spiral Örgü Kolye ve Küpe

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    adı komikmiş emeğine sağlık

Spiral Örgü Kolye ve Küpe konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tek Taş Kolye ve Küpe..

Tek Taş Kolye ve Küpe..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Tek Taş Kolye ve Küpe

Tek Taş Kolye ve Küpe

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Tuvalet Kağıdı Şeklinde Küpe ve Kolye

Tuvalet Kağıdı Şeklinde Küpe ve Kolye

Meleklerim son zamanlarda moda bir tuhaflaşmaya başladı. Özellikle küpeler sanki başkalaşıma uğradı :) Sigara izmariti şeklinde bile küpe yapıyorlar yani :) Bunun yanında fermuar şeklinde,kız-erkek şeklinde,düğme şeklinde küpeler de yapılıyor. Bunları çoğunuz görmüşsünüzdür fakat şimdi göstereceğim kolye ve küpeleri ben ilk defa gördüm ki bire çoğumuz ilk defa göreceğiz :D Çok ilginç küpelere...
  4. Silversion Kolye ve Küpe tasarımları

Silversion Kolye ve Küpe tasarımları

silversion, kolye, küpe, takı, modelleri, 2011 tasarımları burada arkadaşlar. Zerafeti ve şıklığı bütünleştiren Silversion, 2011 yılında da yine mühteşem takılar tasarlamış Melek'lerim.
  5. Örgüden kolye küpe bilezik  yapımı

Örgüden kolye küpe bilezik yapımı

bu konu,örgüden bileklik,örgüden küpe yapımı hakkında bilgi vermektedir Birbirinden güzel örgüden takı modellerimizle tekrar merhaba meleklerim.Eminim hepinizin zevkine göre bir model vardır burda.Şahsen ben hepsini de çok beğendim .Biz hanımlar kıyafetlerimizle kombin olacak aksesurları hiç eksik etmeyiz.Mutlaka giyeceğimiz kıyafete uygun takılarla donanırız.Elimizde yeterince aksesuar...

Sayfayı Paylaş