gebe
  1. Kayıtsız Üye melek

Kayıtsız Üye melek Forum Okuru

spiral takılı ve aşırı şekilde sancım var

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye melek tarafından paylaşıldı.

spiral takılı ve aşırı şekilde sancım var ve ilişki sonrası kanamam oluyor adetimde düzensiz ne yapmalıyım?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

spiral takılı ve aşırı şekilde sancım var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Spiral ve Gebelik

Spiral ve Gebelik

spiral markaları Tüm uygulamalarda olduğu gibi spiral kullanımının da başarısız olma olasılığı vardır. Doğum kontrol yöntemleri söz konusu olduğunda başarısızlık gebelik ile eş anlamlı olarak kullanılmaktadır. RIA kullanımında görülen gebeliklerin önemli bir kısmı araçın düşmesi ve düştüğünün fark edilmemesinden kaynaklanmaktadır. Nadiren RİA yerindeyken de gebelik oluşabilir. Böyle bir...
  2. spiral varken gebelik olur mu?

spiral varken gebelik olur mu?

selam benim adetim15 gün geikti tes aldım silik çıktı .aaba hamilemiiym.işin tuhafı spiral var.beni aydınlatcak olan var mı? aynı durum yaşamış olanlar varsa baa yazarsa çok sevinirim:oppucuk: :oppucuk:
  3. Yüzümde ve vücudumda aşırı tüylenme var hangi doktora gitmeliyim?

Yüzümde ve vücudumda aşırı tüylenme var hangi doktora gitmeliyim?

bu konu;kadınlarda tüylenme sorunu,tüylenme sorunu için hangi doktora gidilmeli hakkında bilgiler vermektedir Hirşutizm, erkeklik hormonunun artması ile meydana gelen kadınlarda normal dışı tüylenme demektir. Bu tüylenme daha ziyade yüz, göğüs, sırt, alt karın ve uylukların üst kısmında koyu kılların artması şeklindedir.Tüylenme birçok nedene bağlı gelişebilir.Tüylenme şikayetiniz olduğunda...
  4. Spiralin Yan Etkileri Var Mi?

Spiralin Yan Etkileri Var Mi?

spirail nedir,spirailin zararları varmı,spirail takılıyken hamile kalınırmı,spirail takılıyen ara kanama,spirail takılıyken aşırı kanama,spirail hakkında bilgiler Spiral genel olarak yan etkileri az ve nadiren şikayete nedn olan bir yöntemdir. Bu nedenle en çok kullanılani tavsiye edilen yöntemelerden birisidir. Yan etki olarak özellikle ilk takıldığı ay hafif kasık ağrısı görülebilir, 1-2...
  5. Hamileyim gaz sancım var ne yapmalıyım?

Hamileyim gaz sancım var ne yapmalıyım?

gebelikte gaz sancısı,hamilelikte gaz sancısı,hamilelikte gaz sancısına ne iyi gelir,gebelikte gaz sancısı nasıl geçer,hamilelikte gaz sancısı hakkında bilgiler hamilelik döneminde birden aşırı miltarda yemek yerine, az miktarda sık aralıklarla yemek yemeyi tercih edin. - Yiyecekleri yutmadan önce uzun süre çiğneyin ve ağzınızda yemek varken komnuşmayın. - Yemek sırasında çok fazla su...

Sayfayı Paylaş