gebe
  1. LOLİPOP*

LOLİPOP* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0

spiral varken gebelik olur mu?

Konu, 'Gebelik testi - hesaplama' kısmında LOLİPOP* tarafından paylaşıldı.

selam benim adetim15 gün geikti tes aldım silik çıktı .aaba hamilemiiym.işin tuhafı spiral var.beni aydınlatcak olan var mı? aynı durum yaşamış olanlar varsa baa yazarsa çok sevinirim:oppucuk: :oppucuk:

2. esname

esname Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    selam arkadaşım ben birebir yaşamadım ama çok gördüm spiralle hamile kalanı o yüzden hamile olma olasılığın var

3. LOLİPOP*

LOLİPOP* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    ssağol esname cevabın için...:)

4. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63
    Canım benim mevla takdir ettiyse herşey olur kün demiş kainat oluşmuş onun kudretinin yanında spiral neki??

unıca bunu beğendi.
  5. cnshu

cnshu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    ewet hamile kalabilirsin hatta hamilesin çnki silik çıkmış .hayırlı olsun

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ee? hamile miymişsin? aynı durumdayım da :S

spiral varken gebelik olur mu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelikte kansızlık tedavi olur mu

Gebelikte kansızlık tedavi olur mu

Gebelikte kansızlık gebelikte kansızlık bebeği etkilermi Hamile meleklerim kansızlık sorunu nedir tam olarak yeni hamileler bilmiyorsa bakmalısınız... Hamilelik annenin bedeninde bir canlıyı beslediği dönemdir. Bu dönemde doğru beslenme anne ve bebek sağlığı için çok önemlidir. Gebelik boyunca bebek gelişimi için gereken kalsiyum,demir,proteinleri ve vitaminleri anneden...
  2. Ödevim Var Yardımcı Olur musunuz ?

Ödevim Var Yardımcı Olur musunuz ?

merhaba ben ödevim için güzel bir kurdele fiyonk yapmak istiyorum ama yapamıyorum bana yardım eder misiniz
  3. Spiral dış gebeliğe neden olur mu?

Spiral dış gebeliğe neden olur mu?

sprail kimlere takılmaz,spirail dış gebeliğe sebebiyet verirmi,spirailin yan etkisi varmı,spirail yan etkileri hakkında bilgiler Spiral genel olarak yan etkileri az ve nadiren şikayete nedn olan bir yöntemdir. Bu nedenle en çok kullanılani tavsiye edilen yöntemelerden birisidir. Yan etki olarak özellikle ilk takıldığı ay hafif kasık ağrısı görülebilir, 1-2 ay içerisinde bu şikayet...
  4. Spiral Kullanan Kadınlarda Gebelik Olur Mu?

Spiral Kullanan Kadınlarda Gebelik Olur Mu?

spiraille hamile kalınırmı,spiraille gebe kalmak mümkünmü,spiraille gebe kalan varmı,spiraille gebelik ve kürtaj, spiraille gebe kalma ve hamilelik hakkında bilgiler Diğer bütün doğum kontrol yöntemlerinde olduğu gibi spiral kullanırken de hamilelik oluşabilmektedir .Oluşan gebelikler daha çok spirali düştüğü veya yerinden oynadığı durumlarda olmasına rağmen nadiren de olsa spiral yerinde...
  5. Spiral varken hamile kalmak mümkün mü?

Spiral varken hamile kalmak mümkün mü?

İstenmeyen gebelikten korunmak için bir çok kadının tercih ettiği doğum kontrol yöntemlerin den biridir Spiral . %100 koruma sağlamaz. Tıpkı diğer doğum kontrol yöntemleri gibi , nadirende olsa gebelik söz konusu olabilir. Spiral ile ilgili sitemize sayısız sorular almaktayız. Bunlardan en sık yöneltileni, bu ay adet olmadım adetim 6 gün geçti Spiral takılı olduğu halde hamile kalma...

Sayfayı Paylaş