gebe

spiraldan korkuyorumm beni rahatlatın nolurrrrrrrrrrrrr

Konu, 'Doğum Kontrolü & Aile Planlaması' kısmında yenianne26 tarafından paylaşıldı.

1. Oznurnaz

Oznurnaz Forum Okuru

Bugun taktirdim bir sezaryan bir anestezili kurtaj bir dpgal dusuk yasamama ragmen hastaneyi ayaga kaldirdim inanilmaz canim acidi agladim bagirdim korkudan ter icinde kaldim. Hic acimiyo diyen kadinlara inandim gittim gitmez olaymisim. Hic dpgum yapmayanlarim ve sezaryanle doguranlarin biraz acir istersen anestezi verelim dedi doktor forumlara guvendim istemedim ama boyle sci yok

2. sprilatakt

sprilatakt Forum Okuru

Benim 25 aylık kızım var halen emiyor çünkü rahatsız beyin de sorun var 1 yaş gibi birde oğlum var 7 yasında sezaryen oldum 3 aylık iğne vurumdym adetim gitdi yeni yasmin kullandım ikinci kutuda birakdim çünkü nefes darlığı aşırı bulantı birde migren çok oldu ama en önemlisi sütum geri gelirmi biraz var spiral istiyorum ama eşinden nasıl saklarim birde kayarsa yardım lütfen

3. BEYZA21

BEYZA21 Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.962
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba eşiniz spiralli olduğunuzu anlamaz.Ama yinede söyleyin..Spiral de kayma olabiliyor.Size uygun bir korunma yöntemi için hekime danışabilirsiniz..Emziren kadınlarda doğum kontrol haplarının alımından sonra süt miktarında önemli bir azalma görülebilir.Sütünüz geri gelirmi onu bilemem ..

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.267
    Ödül Puanları:
    113
    Spiral taktıranların çoğu acı hissetmezken bazıları da sizin gibi hissedebilir. Ben de taktırdığım da 5 dakkalık hafif bir anestesi alarak takdırdım ve oyüzden hiçbirşey hissetmedim. Ağrı eşiği düşük olanlara tavsiye ederim.

5. melekannesi

melekannesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    cnm hiç korkma inan korkacak bişey yok eğer özel hastane de taktıracaksan 5 dakkalık aneztesi almayı talep et onun için ama ayrı ücret ödüyorsun iğneyi yapıyorlar toplasan kendinden geçmen spiralin takılması ayılman falan ancak 5 dk sürüyor

spiraldan korkuyorumm beni rahatlatın nolurrrrrrrrrrrrr konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Spiral (RİA)

Spiral (RİA)

Spiral (RİA) yada halk arasında yaygın şekilde kullanılan adıyla rahim içi araç tüm dünyada en fazla tercih edilen geri dönüşümlü doğum kontrol yöntemidir. Spiral ( RİA )’in bir başka özelliği de uzun süreli geri dönebilir yöntemler içinde maliyeti en düşük olan yöntem olmasıdır. Tüm dünyada yaklaşık 106 milyon kadının istenmeyen gebeliklerden korunmak için spiral yöntemini tercih ettiği...
  2. Spiral Fotoğraflar

Spiral Fotoğraflar

Spiral Fotoğraflar
  3. Kaslarinizi kisa süre icinde rahatlatin

Kaslarinizi kisa süre icinde rahatlatin

Gün boyu, yoğun bir tempoda çalışırken gerilen vücut kaslarını rahatlatmak için, sadece dört dakikanızı ayırmanız yeterli. 1. dakika: Bacaklar Vücudunuzdaki gerginliği azaltmak için, yapacağınız egzersizlerde evinizdeki ya da iş yerinizdeki herhangi bir sandalyenin üzerine sol bacağınızı yerleştirin. Vücudunuzun belden yukarısını, sırtınız düz bir pozisyonda olacak şekilde öne doğru eğin....
  4. Çatlayan Ellerinizi Bu Formülle Rahatlatın

Çatlayan Ellerinizi Bu Formülle Rahatlatın

Bu sayfa; Çatlayan Ellerinizi Bu Formülle Rahatlatın konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kışın soğuğundan ve ayazından çıkan ellerimizde zaman zaman çatlamalar oluyor. Bu çatlaklar yer yer kanıyor ve çok can yakıcı hale gelebiliyor. Kışın eldivenler içinde ısıtmaya çalıştığımız kuruyan ve çatlayan ellerimiz için harika bir maske tarifi veriyor cilt uzmanları... Bir...
  5. çok çok çok korkuyorumm :(

çok çok çok korkuyorumm :(

merhaba, sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik, onunda benimde üzerimde pantalon ve iç çamaşırlarımız vardı. rahimime çok çok yakın, üç defa pantalonuna boşaldı. acaba hamile olabilir miyim çok korkuyorum. bu konularda hiç bilgim yok

Sayfayı Paylaş