gebe
  1. hayati mamak

hayati mamak Forum Okuru

Spiralim var adetim geçti hamilemiyim ?

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında hayati mamak tarafından paylaşıldı.

yardım edin lütfen spiralle hamile kalınırmı :(

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba , spirail kaymışsa gebelik söz konusu olabiliyor. Tedbiren yarın test yapın..

Spiralim var adetim geçti hamilemiyim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adetime 5 gün var acaba hamile miyim

adetime 5 gün var acaba hamile miyim

hamile miyim adete 5 gün kala hamilelik belirtileri adetime 2 gün var hamilemiyim adetime 3 var hamilemiyim 1 hafta 5 selam, ben aranıza yeni katıldım ama yaklaşık iki aydır yazılanları takip ediyorum. en son adetimin ilk günü 21 ağustos. ve ben yumurtlama gününden bir gün önce ilişkiye girdim. adet günüme bir hafta kala sabah mide bulantısı ile uyandım ve öğlene kadar başağrısı, bulantı ve...
  2. klomen ve progestran içtim adetim 2 gün geçti acaba hamilemiyim

klomen ve progestran içtim adetim 2 gün geçti acaba hamilemiyim

klomen ve progestran içtim adetim 2 gün geçti acaba hamilemiyim 7 aydır bu hapları kullanıyorum ilk kez böyle birşey oldu kızlar cevap bekliyorum
  3. Adetime 14 gün var Hamilemiyim ?

Adetime 14 gün var Hamilemiyim ?

adetime 14 gün var ama kasıklarım sızlıyor ğögüslerim acıyo dokunamıyorum belim ve bacaklarımda ağrıyor size hamilemiyim ?test yapsam çıkmaz dimi daha çok erken test için :(
  4. Adetime 5 gün var gögüslerim ağrıyor hamilemiyim?

Adetime 5 gün var gögüslerim ağrıyor hamilemiyim?

Sayfamıza anne olmanın heyecanını yaşamak isteyen bir çok bayan tarafından adetime 1 hafta var gögüslerim acıyor hamilemiyim,adetime 1 gün var gögüslerim acıyor hamilemiyim yönünde sorular gelmekte. Memelerde gerginlik adet öncesi sendromunun belirtilerinden biridir. Bu sendromun sebebi kesin olarak bilinmemekle birlikte adet sürecinin sonuna doğru yer alan hormon değişiklikleriyle...
  5. Adetime 2 gün var acaba hamilemiyim

Adetime 2 gün var acaba hamilemiyim

Ya benim adetime 2 gün var adet olacak mis im gibi hissediyorum 15 gündür Goguslerim ağrıyor sertleştiler midem kaziniyor sürekli aç hissediyorum. Kasiklarim da batma lar oluyor dün normal idrar testi yaptım negatif. .. sizce hamile olma ihtimali m varmı

Sayfayı Paylaş