gebe
  1. ömürhayat

ömürhayat Forum Okuru

Spiralin kaydığını nasıl anlarım yardım lütfen

Konu, 'Tüm Kadınca Konular' kısmında ömürhayat tarafından paylaşıldı.

Selamlar kızlar bende doğum kontrol olarak spral kullanıyorum. Eşim bazen bişeyler değdiğini söylüyor bu kayma mı ben tam olarak spiralimin kaydığını nasıl anlarım bana yardımcı olabilir misiniz teşekkürler.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 15 Kasım 2016
  2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.521
    Ödül Puanları:
    113
    Spiral kayması kişi tarafından çoğu zaman fark edilmez. Mensiniz gecikmişse yada ara kanamalar lekelenmeler var ise hekime görünün.Ancak Spiral kaydığı zaman bazı vakalarda herhangi bir yakınma ve belirti ortaya çıkmayabilir. Vajinal ultrason sayesinde spiralin kaydığı anlaşılabilir.

Spiralin kaydığını nasıl anlarım yardım lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nasıl ayakkabılar seçmeliyim yardım lütfen

nasıl ayakkabılar seçmeliyim yardım lütfen

nasıl ayakkanılar seçmeliyim topuklu mu topuksuz mu neye göre ayakkabı seçiyorsunuz kızlar
  2. Tivibu Şifremi Nasıl Öğrenebilirim yardım edin lütfen

Tivibu Şifremi Nasıl Öğrenebilirim yardım edin lütfen

Arkadaşlar ben Tivibu Şifremi unuttum ve kesinlikle bu şifreyi hemen hatırlamam ya da öğrenmem lazım acaba Tivibu Şifremi Nasıl Öğrenebilirim bu konuda bilgisi olan varsa yazsın bana
  3. Bilgisayarın Anakartını Nasıl Öğrenirim lütfen yardım edin

Bilgisayarın Anakartını Nasıl Öğrenirim lütfen yardım edin

arkadaşlar ben bilgisayarımın anakart modelini öğrenmek istiyorum acaba kasayı açmadan bilgisayarın anakartını nasıl öğrenebilirim? Bu konuda bilgisi olan varsa bana yardımcı olsun lütfen.
  4. Takvim nasıl yapalır yardım lütfen?

Takvim nasıl yapalır yardım lütfen?

arkadaslar ben ınkılaptan dönem ödevi aldım takıvim yapıcam bildiğiniz miladi takvim yapıcam ama nasıl yapıcam şeklini falan bilen varsa yazsın lütfen?
  5. hamilemiyim nasıl anlayacağım melekler yardım lütfen

hamilemiyim nasıl anlayacağım melekler yardım lütfen

klomen ve ovitrelle kullandim bgun igneyi vurulaki 10 gun oldu ve adetime 7 gun kaldi adet olcek gibi goguslerim hasasiyetlesti uclarina dokanamiyorum bile normalde adet olcegim zamn faln kasik agrim olmuyor ama bu ay kasklarimda ara ara agri ve batma oluyor acaba ben hamilemiyim:baby:

Sayfayı Paylaş