gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

SPK'dan patronlara ceza yağmuru

Konu, 'Çöplük' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

SPK borsadaki şirket patronları ve aracı kurumlara toplam 515 bin liralık rekor para cezası verdi.
    SPK’nın haftalık bülteninde, Ersu’nun sahibi Ali Akman’a 6 kez özel durum açıklaması yapmadığı için toplam 68 bin 448 lira para cezası verildiği belirtildi.

Ayrıca Soymen Menkul’e, Frigo-Pak ve Sönmez Pomuklu hisselerindeki incelemeler sonucu toplam 213 bin lira idari para cezası verilirken, Ahmet Ceylan’a da Burçelik hisselerindeki işlemler nedeniyle toplam 131 bin 760 lira para cezası kesildi.

Mensa’nın şirket yöneticileri Mehmet Ulutaş ve Faik Ulutaş’a da toplam 101 bin 960 lira para cezası verildiği kaydedildi. SPK, Uzel Makine yönetim kurulu üyeleri hakkında da yatırımcıların dava açabileceğini duyurdu.

SPK'dan patronlara ceza yağmuru konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yağmur

Yağmur

Yağmur (Jenerik Sözlü) Gökhan Kırdar , Albüm : Haziran Gecesi Adım adım geçer zaman Biter günün Ben neredeyim Yavaş yavaş batar güneş Hava Soğuk Sen neredesin Yağmur Yağmur diye Yağmur Yağmur diye
  2. ceza

ceza

Ceza, 1977 yilinda ?sk?dar/Istanbul?da dogdu. Rap m?zige olan ilgisi ilkokul yillarinda sira arkadasindan ?d?n? aldigi kasetlerle basladi. Ceza tabii ki ger?ek ismi degil, bu onun hiphop?ta kullanmak i?in se?tigi yada daha dogrusu kazandigi bir lakap! Katildigi hiphop partilerinde, Freestyle rap (yani o an sahneye ?ikip m?zik esliginde, o an yazilan s?zlerle rap yapma) yarismalarinda her...
  3. Derecelendirme Kuruluşlarına SPK'dan Uyarı

Derecelendirme Kuruluşlarına SPK'dan Uyarı

SERMAYE Piyasası Kurulu (SPK), uluslararası derecelendirme kuruluşları ’Standards and Poor’s, Moody’s, Fitch ve Riskmetrics’ten SPK’nın Sermaye Piyasasında Derecelendirme Faaliyeti ve Derecelendirme Kuruluşlarına İlişkin Esaslar Tebliği’ne uyum konusunda ’azami dikkat ve özenin gösterilmesini’ istedi. Kurul, Türkiye’de derecelendirme faaliyetinde bulunması kabul edilen uluslararası...
  4. YaĞmurLara

YaĞmurLara

Bedenini uçurumdan aşağı bırakmakla yağmur yüklü bulutların arasında süzülmeye başlamak arasında keskin ama bir o kadar da küçük bir sınır vardır hiç düşündün mü? Kararsız kalıp kayaların kenarında günlerce beklersin.. Bir yandan bir rüzgar seni uçurup gotürsün diye düşler kurarsın ama öte yandan da kendini aşağı bırakıvermek istersin bütün işkencelerine inat ruhunun.. İlk olarak uçurumun...
  5. ^^^ yağmurlar ^^^

^^^ yağmurlar ^^^

Sokaklar sakin geceler karabasan Ellerim titrer kim bu ben kim bu susan Ne soran var ne bilen sebebim yok Bana kıyan erkeğim sendin vazgeçtim rüyalardan Beni sevmezsen yağmurları sev Bulutlar ağlasın sen gül güneş doğsun yeniden Gidiyorum gözüm yaşlı Hatıran har yüreğime Sen sev yağmurları Yağmurlar yağsın üzerime

Sayfayı Paylaş