gebe
  1. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0

Spor İçin Biraz Alışveriş

Konu, 'Moda Güncel' kısmında tavuk_kavurma tarafından paylaşıldı.

Spora başladım 1hafta oldu. Biraz bişiler alim dedim kadın milleti işte herşey bahane alışverişe :D:D [​IMG]

bide spor ayakkabı aldım ama resmini bulamadım evden hakikisini eklerim artık :D:D beyaz grili siyahlı bişi o da rahat spor yaparken iyi oluyor..

Young bride ve MaWiM bunu beğendi.
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Adidas ve Nike takılıyoruz ha bebek hahaha Spor giyim markasında iki kalitesi ismi tercih etmekle iyi etmişsin bence...Bu arada hayırlı olsun balım spora başlamışsın artık yaza fit bir vücutla girersin:)

tavuk_kavurma bunu beğendi.
  3. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    aslında nike severim ben ama bu sefer adidastan aldım.. Ayakkabıyı da.. Paranında kıymeti kalmadı yaa şuncacık şey nekadar demeyin sakın :D:D:D:D
    walla kıss başladım hemde çok azimliyim :D:D yaza fit olucak butlar ericek sölemedi demeyin :D:D:D:D haftada 4 sefer gidiyorum yakında hafta sonları yüzmeyede başlıcam daha ben bu tarz şelerden çok alırım :D:D:D:D

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Bence tam zamanında başlamışsın canım doğru bir kararla birlikte doğru bir zamanla yaza ben inanıyorum tüm fazlalıklar gidip istediğin vücutla gireceksin yeterki pes etme tavıkım:D

5. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Haydinin spora:D giyindikte bi güzel :) emeğine sağlık cnm

6. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Çok güzeller canım Güle güle spor yap :D:D

Bol bol terle ama soğuk su içme emi :D:D

Spor İçin Biraz Alışveriş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kariyer için biraz hazırlık...

Kariyer için biraz hazırlık...

Biraz abartıp, iş görüşmelerini savaşa benzetmeye ne dersiniz? Sonuçta, kendi geleceğiniz için bir mücadele ise bir iş görüşmesi, bir anlamda hayatınızın veya kariyerinizin ilk savaşı gibi düşünülebilir. Peki büyük savaş uzmanlarının özlü sözlerinden yararlanalım mı ? Sun Tzu: “Başkasını ve kendini bilirsen sen, yüz kere savaşsan da tehlikeye düşmezsin; başkasını bilmeyip, kendini...
  2. Yaz için spor elbiseler

Yaz için spor elbiseler

spor elbiseler sport elbiseler siyah spor siyah elbise sportif Yaz artık sıcak yüzünü gösterdi sıcak yaz günlerinde giymek için çok cici elbiseler :)
  3. Spor İçin Vakit Ayıramıyormusunuz

Spor İçin Vakit Ayıramıyormusunuz

Ev işleri çoluk çocuk yemek bulaşık derken spor yapmaya vakit bulamıyorum diyorsanız kızlar buyrun size iki arada bir derede de olsa spor yapmanın yolları:tik: İş yüzünden spora vakit bulamıyorsanız Öğle aralarınızı yürüyüşle değerlendirin. Ofisten çıkıp bir restorana gidecekseniz, mümkünse uzakta bir yeri tercih edin ve oraya yürüyerek gidip gelin. Hatta kendinize farklı yerler...
  4. Gelinlik alışverişi için ipuçları

Gelinlik alışverişi için ipuçları

Slm meleklerim sizde benim gibi gelinlik telaşına düştüyseniz bunları okumadan geçmeyiniz! Gelinlik seçmek eğlenceli bir iş gibi görünse de oldukça stresli ve zorlayıcı şartlarla daralan zamanda sizi iyice bunaltabilir. Vereceğimiz ipuçlarıyla mükemmel gelinliğe zahmetsiz ulaşabilirsiniz. 1) ERKEN SAATTE RANDEVU ALIN En iyi servis için, mağazalardan hafta içinde bir gün en erken saatte...
  5. Gelinlik alışverişi için öneriler

Gelinlik alışverişi için öneriler

Gelinlik seçimi oldukça hassasiyet gerektiren bir konudur Melek'lerim. Elbette ki her gelin, mükemmel ve kusursuz bir gelinliğin içinde dünya evine girmek ister ve gelinliğinin şıklığı ise dillere destan olsun ister. O halde bir de bu bilgileri öğrenmek ister diyor ve sizleri gelinlik alışverişinde bilmeniz gereken bilgilerle başbaşa bırakıyoruz Melek'ler:) 1) ERKEN SAATTE RANDEVU ALIN En...

Sayfayı Paylaş