gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Spor kazaklar..

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

İşte 2009 kazak kolleksiyonunda hem şıklık hemde rahatlık ön planda sade ve gözalıcı olmak isteyen bayanlara

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG]buna bayıldım emeğinesağlık

3. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

bu hoşmuş :)

teşekkürler

Spor kazaklar.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kazaklar....

Kazaklar....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Spor

Spor

Her türlü spor etkinliği müsabaka türünden olursa dargınlık ve kırgınlığa, döğüş ve kavgaya, Tek başına ya da toplu halde, beden eğitimi ve eğlence amacıyla yapılan spor sulh ve barışa, hastalıktan kurtulmaya delalet eder.Rüyada spor yapmak, o kimsenin sağlığının iyi olduğuna ve uzun ömre işarettir. Rüyasında spor yapan kişinin sağlık durumunun iyi olduğuna ve uzun ömürlü olacağına yorumlanır....
  3. 2010 Spor kazak&hırkalar

2010 Spor kazak&hırkalar

2010 yılı bizlere birbirinden güzel kazaklar getirdi arkadaşlarım. Şimdi bu kazak modellerine hep birlikte bakıyoruz :) spor kazaklar kızlar siz hangisini beğendinizzz???:laugh:
  4. Kazaklar

Kazaklar

Kış geldi artık kalın giyinmemiz lazım eger örmeyi biliyorsanız bu kazakları örmeye başlayın :örgü: yok benim gibi bilmiyorsanız hazırlarıda varmış araştırdım :D
  5. Genç Kızlar İçin Spor Kazak Modeli(Açıklamalı)

Genç Kızlar İçin Spor Kazak Modeli(Açıklamalı)

bayan kazak modelleri, açıklamalı kazak modelleri, genç kızlar için kazak modelleri Genç kızların hoşuna gideceğini düşündüğüm ve özellikle kotların üzerin de çok s por duracak mavi beyaz bayan kazak modeli ile birlikte açıklamalı yapılışını sizler için paylaşıyorum. Hadi bakalım hamarat genç kızlar ve anneler kazağımızın modeli ve yapılışı sizlerle...Şimdiden modeli uygulayacak bayanlara...

Sayfayı Paylaş