gebe
  1. melis06

melis06 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

spor yapmadan kolayca kilo verin !!!

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında melis06 tarafından paylaşıldı.

merhabalar, spor yapamadığım için kilo veremıyordum fakat cimrice adlı siteden bulduğum extra jel ve haplar yardımı ile kısa sürede kilo verdım denemenizzi tavsiye ederim...

spor yapmadan kolayca kilo verin !!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Spor yapmayı sevmeyenlere

Spor yapmayı sevmeyenlere

Spor salonuna yazılıp, birkaç hafta sonra gitmeyenlerdenseniz, biraz taktik geliştirmeniz gerekiyor demektir. Egzersiz için motivasyonu hep aynı seviyede tutmanın bazı püf noktaları var.İşte sıkılmadan egzersiz yapmanın yolları:) Öncelikle işe mutlaka doktor kontrolünde başlayın. Sağlıklı olduğunuzu ve spor yapmadan önce doktora gitmeye ihtiyacınız olmadığını düşünüyorsanız,...
  2. Dİyet Yapmadan Kilo Veriyoruz

Dİyet Yapmadan Kilo Veriyoruz

Yaz geldi bu kiloları bir şekilde vermek gerek kızlar...Ama diyet yapmadan diyet yaptığımızı vücudumuza hissetirmeden vericez kışın aldığımız kiloları... İşte size diyet yapmadan kilo vermenin 12 yolu :tik: 1-Besinleri yavaş çiğneyin Zamanınız olmasa bile tabaktaki yemekleri hızlı yemekten vazgeçin. Ana öğünleriniz en az 15 – 20 dakika sürmeli. Çünkü beynin ‘tokum’ sinyalini...
  3. Spor Yapmanın İncelikleri

Spor Yapmanın İncelikleri

spor yapmanın incelikleri Spor yaparak incelmenin sürekli zinde kalmanın sırları... Asla geç değildir! Her yaşta insan egzersiz yapmanın faydalarını görür. Bu nedenle forma girmek için kendinizi asla çok yaşlı (veya çok genç!) olarak değerlendirmeyin. Spora geç başlayanlar, yıllar boyu hareketsiz yaşamanın ardından biraz zorlanabilirler. Ama mantıklı bir düzene girdikten sonra önlerindeki...
  4. Spor yapmadan 2 Haftada kilo vermeye ne  dersiniz melekler :)

Spor yapmadan 2 Haftada kilo vermeye ne dersiniz melekler :)

Ben şuanda bu diyeti yapıorum ve gerçekten işe yarıyorr. 2 gün oldu ve ben şimdiden 1 kilo verdim ve hiç ac kalmadan :) bende sana katılmak istiyorum diyen melekleri bekliyorumm sadece yapmamız gereken 50 puanı geçmmekk inanın bu hiçte zor değill, güzell görünmek için bu kadarını başarabiliriz dimi ;) İşte size güzel haber ideal kilomuza ulaşınca bu puanı 70 yapıp kilomuzu istediğimizz yerde...
  5. kısaca spor yapmanın faydaları

kısaca spor yapmanın faydaları

kısaca spor yapmanın faydaları spor yapmanın faydaları kısaca sporun spor yapmak hepimiz bilirizki çok faydalıdır kısaca spor yapmanın yararları :D:D Egzersiz, 50 yaşından sonra bile yaşama sağlıklı, aktif yıllar ekleyebilir. Yapılan araştırmalar egzersize başlamanın asla geç olmadığını ve dinçlikte küçük bir gelişimin ölüm riskini azalttığını görülmektedir.. Basit ve düzenli...

Sayfayı Paylaş