gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Spor yazlık bluz modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

yazlık bluz modelleri spor bluz modelleri yazlık 2010 Eee kızlar artık üzerimizdeki fazlalıklar çıktı ve çoğumuz yazlık giysilerimizi çıkarmaya başladık bile bende şu sıralar yazlık kıyafetleri çıkarmakla meşgulüm açıkcası.Sizlerle yaz mevsiminde oldukça rahat edeceğiniz birbirinden güzel spor ve çıtı pıtı yazlık modellerini paylaşmak istiyorum bunlara benzer modellerde benimde var ama bazı modelleri açıkcası gözüme kestirdim en kısa zamanda yazlık alışverişimde bulabilirsem benzer modellerini mutlaka almak istiyorum [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    MMMMMM.....cepleri olan beyaza bayıldım çok hoş durur eminim giyildiğinde.Ellerin dert görmesin adminim

3. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ayy seçemedim valla hepside birbirinden hoşlar
    teşekkürler adminim..:)

4. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    hepsi çok ciciler..teşekkürler paylşm için....

Spor yazlık bluz modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Puma yazlık spor ayakkabı modelleri

Puma yazlık spor ayakkabı modelleri

spor ayakkabı modelleri puma spor ayakkabı modelleri yazlık puma Dünyanın önde gelen en ünlü spor markası PUMA, 2009 yılı yazındada siz meleklerin gözdesi olmaya aday...Spor tutkunlarının günün her saniyesinde rahatlıkla giyilebilecek modern ve konforlu puma yazlık spor ayakkabı modelleri bakalım beğenicekmisiniz:tik:
  2. Yazlık örgü bluz modelleri

Yazlık örgü bluz modelleri

yazlık örgü bluzlar örgü bluz modelleri yazlık bluz modelleri ğğğğğ ğğğğğ Yaz aylarının serin gecelerinde giymeniz için oldukça şık bir o kadar da seksi yazlık bayan bluz modellerini sizlerle paylaşıyorum
  3. Yazlık Peplum Bluz Modelleri 2013

Yazlık Peplum Bluz Modelleri 2013

peplum bluzlar peplum bluz modelleri peplum bluz 2013 Sevgili melekler, özellikle geçen yıl gün yüzüne çıkan peplumlar bu sene de moda olmaya devam ediyor. Fazla büyük bedenlerde hoş durmayan peplum bluzlar, beli ince gösteriyor ancak basenlere de olduğundan fazla hacim katıyor. Eskiden ceket uçlarında, kollarda bulunan peplumlar artık bluzlar başta olmak üzere kıyafetlerde fazlasıyla göze...
  4. 2014 Yazlık Dantel Bluz Modelleri

2014 Yazlık Dantel Bluz Modelleri

2014 dantel bluz modelleri, 2014 bluz modelleri, dantel bluz örnekleri El işi göz nuru olan dantel modelleri sadece çeyiz sandıklarını değil giyim modellerinde de yerini alarak hünerli hanımların önce elinde sonrada üstün de buluşmaya devam ediyor. Yaz aylarında kendi emeğiniz ile yaptığınız dantel yazlık bluz modellerini gururla giyebileceğiniz gibi farklı ve otantik bir kıyafet seçimi ile...
  5. 2015 Yazlık Tesettür Bluz Modelleri

2015 Yazlık Tesettür Bluz Modelleri

Tesettür kombinlerin vazgeçilmez parçası bluz modelleri, en şık, yepyeni çizgiler ve modern tasarımlarla biz tesettür giyinen hanımların dikkatini epey bir cezbediyor :)EDİT BY BEYZA BAŞKA SİTELERE AİT YÖNLENDİREN LİNKLER BIRAKMAYIN!REKLAM VERMEK İSTİYORSANIZ İLETİŞİME GEÇİN ! kombinlerin gözdesi olmaya devam ediyor. Yaz aylarında sıcaktan etkilenmemek için rahatlığı tercih eden hanımların en...

Sayfayı Paylaş