gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Sporcular İçin Difinisyon Diyeti

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

Hedef: Yağ yakımını hızlandırarak kasların şekilsel görünümünü belirginleştirmek. Günlük kalori: 2000 Kcal Sporcular için önerilen bu diyet bol protein içeriyor ve vücudu fazla yağlardan arındırarak kasların daha iyi görünmesini sağlıyor.
    Bu diyette günlük menü diyet süresince aynıdır.

7 GÜN BOYUNCA

Sabah : 6 dilim light ekmek, 3 adet yumurta beyazı (haşlanmış ya da omlet olarak), 1 meyve, 1 muz, 1 bardak diyet süt, 1 kibrit kutusu diyet beyaz peynir, karışık müsli.
    Kuşluk : Meyve
    Öğle : 1 porsiyon ızgara et ya da tavuk (yağsız) , 1 tabak haşlanmış makarna (yağsız, tuzsuz), az yağlı yeşil salata, ayran ya da yoğurt, sebze yemeği.
    İkindi : Yoğurt ya da ayran, diyet ekmeğe yağsız etten yapılma bir sandviç.
    Akşam : 1 ya da 2 porsiyon ızgara ya da haşlanmış et, sebze yemeği, yağsız salata.

kaynak:kilodiyet.com

Sporcular İçin Difinisyon Diyeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kalp İçin Özel Diyet

Kalp İçin Özel Diyet

KALP hastalıklarından korunmak için yemek çeşidini sınırlamak yerine, besinlerin özelliklerine göre tercihte bulunmak gerektiği bildirildi. Hastalıktan korunmak için yapılan diyetlerde yemeklerin çeşidinin sınırlanması yerine, besinlerin özelliğine dikkat edilmesi önerildi. Kayseri Tekden Kalp Hastanesi Baştabibi Op.Dr. Kemal Tekden , kalp hastalıklarından korunmak için sağlıklı beslenmeye...
  2. Calisan Kadin icin Diyet...

Calisan Kadin icin Diyet...

Çalışan İnsan Diyet Çalışan insanlara yönelik hazırlanmış olan bu diyet, toplam 1280 kalori içeriyor. Diyete başlamadan önce, sabah aç karına giyinmeden tartılın. Bir mezura yardımıyla belirlediğiniz vücut ölçülerinizi bir yere kaydedin. Ayrıca, diyete başlamadan önce bir diyet uzmanına veya doktorunuza danışmayı da ihmal etmeyin. Çalışan insan diyetini aynen uygularsanız,...
  3. Sporcu Padişahlar

Sporcu Padişahlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Diyet Yapanlar İçin Dİkkat!

Diyet Yapanlar İçin Dİkkat!

Diyet yapmış birisi olarak sizinle bazı konularda bilgilendirmek istedim arkadaşlar.Şuanda 16 yaşındayım ama gecen yaz tam tamına 70 kilo civarında vardım bu yüzden artık zayıflamam gerektigi kanaitine geldim.Kendi kafama göre diyet uyguladım.Etkili oldumu derseniz istedigimden de fazla .5 ayda 30 kilo verdim.ama artık kendi kafama göre yaptıgımdan dolayı midem küçülmüş .Bu yüzden fazla yemek...
  5. Anemi hastaları için diyet

Anemi hastaları için diyet

anemide beslenme anemi diyeti Bir anemi hastası olarak, benim gibi bu sorunu yaşayan Melek'lerimize, anemi sorununa çözüm olacak besinlerden bahsetmek istedim bu yazımızda. Sevgili Melek'ler, anemiye iyi gelen besinler neler; buyrun öğrenelim:) Vücutta yeteri kadar demir kalmadığı zaman "demir yetersizliği anemisi" görülür. Bu tip anemide, kan hücrelerinin sayısı azalır,...

Sayfayı Paylaş