gebe
  1. elisev

elisev Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18

spordan nefret ediyorum....

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında elisev tarafından paylaşıldı.

canlarrr ne yapmam lazım bu sporu sevmem için.diyet yapıyorum ama bi hateket bile yapmıyorum:n028:nasılsevebilirim ne olur beni gaza getirin lütfeeennnnnnnnn...

spordan nefret ediyorum.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nefret ediyorum...

nefret ediyorum...

nefret ediyorum liseye yeni baslamıstım.benimle aynı okula giden bi çocuk devamlı olarak arabada bana yer veriyordu.okula servisle gidip geldigimiz için ayakta kalmak kötü bi durumdu.zamanla ona asık oldum.artık gözlerim hep onu arıyor görüncede...
  2. Nefret ediyorum...

Nefret ediyorum...

Arkadaslar siz neden nefret edersin? Ben basliyorum, yolda yürürken ayakkabima sakiz yapismasindan nefretttt ediyorum.
  3. Kadınlar bunlardan nefret ediyor

Kadınlar bunlardan nefret ediyor

. Uzun bıyık, aşırı kaslı vücut, sarı dişler... Kadınlar erkeklerdeki bu ve benzeri 20 özellikten nefret ediyor! KİRLİ TIRNAKLAR: Kadınların erkeklerde ilk baktıkları yerlerden biri ellerdir. Bir erkeğin temiz elleri, diğer yerlerinin de temiz olduğu havası yaratarak kadının gözünde artı bir değere dönüşür. Eğri büğrü ve içinde siyah şeritler halinde kirler barındıran tırnaklarla bezenmiş...
  4. NeFRet eDiyoRum....

NeFRet eDiyoRum....

yolda telini eline alıp bağıra bağıra konuşanlardan..! İnsan görünümlü hayvanlardan...! yalan söyLeyenLerden...! aşkı lekeleyenlerden ...! sözünün arkasında durmayanlardan...! olduğu gibi görünmeyen göründüğü gibi olmayan kişilerden...! insanların zaafLarıyla dalga qeçenlerden..! iki yüzlü insanlardan..! bazen herşeyden nefret ediyorumve daha bir çok şeyden de nefret ediyorum...
  5. çalışmaktan nefret ediyorum artık

çalışmaktan nefret ediyorum artık

çok sinirliyim insanların geri cahilce düşünmelerine çok sinirliyim... annem çalışıyor 2 gün önce iş yerine yanına gittim(annem hasta ona yardımcı olmak için),iş yeri ortamı hoşuma gitti aile çalışıyor,abi kardeş anne kız aynı iş yerinde çalışıyor bende çalışmak istedim,heves ettik neyse akşam anneme söledim oda kabul etti.Sabah işyerine gittik patronla konuşuyoruz ne dediyse mantıklı geldi...

Sayfayı Paylaş