gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sprail taktırdım ama hamile olabilir miyim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

lütfen cevap verin kizim 1 yaşinda 7 ay once sprail taktirdim her ay duzenli adet oluyordum fakat bu dönem 1bucuk aydan fazladır adet gormuyorum hamile kalma olasilgm warmı?

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Sprial genellikle dönemleri düzenleyici olarak bilinir sizin de 1.5 ay gibi uzun bir zamanınız geçmiş kesinlikle test yaptırmanız gerekir çünkü spriale rağmen gerçekleşen birçok hamilelik vardır, korunuyorum diye beklememelisiniz hamile olmanız muhtemel...

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Spiralle hamile kalanların sayısı oldukça fazla bunu ihmal etmemek gerekiyor vakit kaybetmeden idrar yada kan testi yaptırırsanız kesin sonucu öğrenebilirsiniz. Bazen farkında olmadan spiral kayma yapıyor düzenli rutin spiral kontrollerini yaptırırsanız kafanız rahat olacaktır.

sprail taktırdım ama hamile olabilir miyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamile Olabilir miyim?

Hamile Olabilir miyim?

doğum kontrol hapım bitti adet olmadım adet olduğum halde hamile olabilirmiyim adetim bitti tekrar başladı düzenli görüyorum hamile olabilirmiyim gördüğüm halde Merhaba meleklerim. Ben bu ayın başında ilk kez doğum kontrol hapı kullanmaya başladım. Her gün aldım ama gece almaya başlamıştım ve 4-5 kere gece ilacı almayı unutup ertesi sabah aldım.Bu ay içinde de sürekli grip olduğum için aslında...
  2. Adet oldum ama hamile olabilir miyim ?

Adet oldum ama hamile olabilir miyim ?

Erkek arkadaşımla sürtünme yolu ile ilişki yaşadık ondan sonra 5 kez adet oldum ama eskisine göre çok azdı.8 kilo aldım ve karnım davul gibi şişiyor yemeklerden sonra özellikle.Eskiden hiç olmazdı.Sizce ben hamile olabilir miyim ? Bir kez test yaptım negative çıktı.
  3. adet oldum ama hamile olabilir miyim

adet oldum ama hamile olabilir miyim

kızlar bilgisi olan var mi bu ay yumurtlama günlerinde ilişkiye girdim dikkat ettim hatta mide bulantısı göğüs ağrısı. yaşadım. tam günümde adet oldum hala mide bulantısı uyku hali devam ediyor sizce hamile olabilir miyim.çok strest yapıyorum kendime.ağlama nöbetlerine giriyorum resmen Allah sevgisini gösterip aratmasın hiç kimseye
  4. hamile olabilir miyim kizlar

hamile olabilir miyim kizlar

Merhaba arkadaşlar . Şuan spralle korunuyorum. 15 gun oldu adetin biteli ve daha 15 gün var adet olmama . Göğüsleri büyüdü ve acayip ağrıyor ayrıca pembe akinti geldi bugün. Karşımda da segirme tarzı kımildamalar var . Acaba hamilemiyim spralimde var ama korkuyorum DHA oğlum 14 aylık yardım edin kizlar
  5. Eşim geri çekildi ama hamile kalmış olabilir miyim ?

Eşim geri çekildi ama hamile kalmış olabilir miyim ?

Merhaba.Benım normalde 19 ekım de adet olmam lazımdı fakat normalde de 4-5gun mutlaka gecıkme yaşarım.Ama bu sefer şoyle bı sıkıntı var ki 22 ekımde eşimle bırlıkte olduk ve bu esnada geri çekilirken biraz içime gitmiş oldu.Hamile kalmış olabılırmıyım acaba? Spermler sonrasında aktı ama bunun engel olacagını zannetmesemde.

Sayfayı Paylaş