gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

SpRing 2011 Gelinlik KoLeksiyonu

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

2011 gelinlik Gelin adayları melekler sizlere birbinden şık gelinlik modelleri getirdim...Spring 2011 Gelinlik modellerinin arasından seçim yapmakta zorlanacaksınız...
    Özellikle birkaç modele ben bayıldım bakalım sizlerde benimle aynı fikirde olacakmısınız :tik:

2. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    Bu güzel gibi
    Paylasim icin tesekkürler cnm.

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Modeller biraz sade bence... Ama 2. baharını yaşayacak olanlar için ideal olabilir.. tşkler pasim

SpRing 2011 Gelinlik KoLeksiyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atelier Aimee´den 2011 Gelinlik koleksiyonu

Atelier Aimee´den 2011 Gelinlik koleksiyonu

son deb gelinlikler atelier aimee 2011 gelinlik koleksiyonu Bu yil evlenmeyi düsünen Meleklerimize özel siradisi bir kac gelinlik sunuyorum...Sadece gelinligie degil yazin cektireceginiz pozlar icinde ilham alabilirsiniz :tik: Benim bu koleksiyonda begendigim Gelinlik....
  2. Demetrios 2011 Gelinlik Koleksiyonu

Demetrios 2011 Gelinlik Koleksiyonu

demetrıos demetrıos 2011 demetrios 2011 gelinlik Kış mevsiminin yavaş yavaş sonuna gelirken yaz gelini olacaklar için koşuşturma başladı...Nasıl gelinlik giysem, hangi gelinlik bana yakışır, kabarıkmı olmalı yoksa düzmü olmalı diye gelinler düşünmeye başladı bile... Şimdi 2011 yaz gelinlerine biraz da olsun yardımcı olmak adına Demetrios 2011 Gelinlik Koleksiyonundan sizler için seçtiğim...
  3. Elie by Elie Saab 2011 Gelinlik Koleksiyonu

Elie by Elie Saab 2011 Gelinlik Koleksiyonu

elie saab elıe saab elie gelinlik 2011 by by 2011 gelinlik koleksiyonu hayatımızın en özel günlerinden biri de düğünümüzdür biz kadınlar için....peki sizde o özle ve güzel gününüzde bölesine güzel olmak istermisin? kim istemezkii eee o zaman bir bakın modellerimize... koleksiyonu gelinlik modelleri inkar edilemeyecek güzellikte! Kış düğünü yapacaklar yada 2011 yaz düğününe...
  4. Eve of Milady 2011 Gelinlik KoLeksiyonu

Eve of Milady 2011 Gelinlik KoLeksiyonu

Dünyada ünlü gelinlik markası Eve of Milady'nın 2011 gelinleri için hazırladığı birbinden şık gelinlik modelleri.. Genellikle straplez modellerden oluşan gelinlikler 2011 yazında gelin olmak straplez gelinlik giymek isteyen gelin adayları için :tik:
  5. Burberry İlkbahar Makyaj Koleksiyonu "Spring Storm"

Burberry İlkbahar Makyaj Koleksiyonu "Spring Storm"

burberry spring storm, burberry ilkbahar makyaj koleksiyonu, burberry makyaj 2014 Sevgili melekler, modanın dev isimlerinden Burberry ilkbahar makyaj koleksiyonuyla karşınızda! "Spring Storm" adı verilen 2014 Burberry makyaj koleksiyonu Londra'nın kapalı ve fırtınalı havasından etkilenmiş. Mor ve pembe renk tonlarının hakimiyetindeki koleksiyon, modern ve elegan bir ilkbahar...

Sayfayı Paylaş