gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

SSK DANIŞMA HATTI

Konu, 'Ssk Sorgulama' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

SSK danışma hattı üzerinden hizmet alacak olan vatandaşlarımız, Devlet kurumları ile sorunlarının çözüm noktasında büyük kolaylık yaşamaktadır. Devlet kurumlarından olan SSK Müdürlükleri ile arasında köprü görevi gören bu danışma hatları vatandaşlara inanılmaz kolaylıklar sağlamaktadır. SSk Danışma hattına ulaşmak için sizler ALO 170 numarasını çevireceksiniz. Alo 170 Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İletişim merkezi aynı zamanda interaktif olarak SSK kurumu ile birlikte ve aynı zamanda çalıştığından dolayı, sorularınızı önerilerinizi ihbar yada eleştirilerinizi dinleyerek çok hızlı bir şekilde sizlere çözüm üretmektedir. [​IMG]

Yapılan bu danışma hattı ile hamile sağlık problemi olan yada ilgili kurumla sorun yaşayan, engelli vatandaşlarınada Alo 170 ssk danışma hattı hizmet vermektedir. Ortalama 2 yılı aşkındır hizmet veren bu danışma hattına sizlerde ulaşarak sorunlarınızı eleştiri yada önerilerinizi sunabilirsiniz.

SSK Danışma Hattı İle Amaçları Nelerdir?

1-Sosyal Güvenlik Kurumu ile ilgili gereksinimleri belirlemek ve çözmektir.

2-Belirlenen gereksinimlerin iyi karşılanıp karşılanmadığını denetlemektir.

3-Vatandaşı memnun etmek ve memnuniyetini denetlemek.

4-Vatandaşlardan gelen sorulara hızlı ve doğru bir şekilde cevap vermektir.

5-Günün değişen koşullarına ayak uydurmak ve kaliteli bir hizmet vermektir.

kaynak

SSK DANIŞMA HATTI konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yönetim Danışmanı Kullanma Kılavuzu

Yönetim Danışmanı Kullanma Kılavuzu

Yönetim danışmanı kullanma kılavuzu Danışmanınız sizi "vezir" de edebilir "rezil" de. Bu, onu nasıl kullandığınıza bağlı. İşte, bu işbirliğinin faciayla sonuçlanmaması için almanız gereken önlemler... Danışmanlar... Trendleri onlar görür, kimsenin aklına gelmeyen önerileri onlar getirirler, işe boğulanların fark edemediğini onlar ayırt eder. Şirketleri daha önce...
  2. çoban ile banka danışmanı

çoban ile banka danışmanı

Çoban ile Banka Danışmanı Çobanın biri dere kenarnda koyunlarını otlatıyormuş. Tam o anda, Yanına bir Cherokee Jeep yanaşmış., Cerruti ayakkablar giyen, Ray-Ban gözlüklü ve YSL kravatli bir sürücü aşağıya inmiş ve çobana sormuş. - Eğer kaç tane koyunun olduğunu bilirsem bana onlardan bir tanesini verir misin? Çoban bir adama birde koyunlarına bakmış, - Tamam diye cevap vermiş. Genç adam...
  3. Psikolojik Danışma İlişkileri

Psikolojik Danışma İlişkileri

Bu bölümde belirtilen maddeler hem bireysel hem de grupla psikolojik danışma ilişkilerinde geçerlidir. 1. Psikolojik danışma ilişkisi ancak danışanın gönüllülüğü ile olanaklıdır. Buna göre; danışan danışma ilişkisine girip girmemekte serbesttir. Bu özgürlüğün tanınamadığı durumlarda, psikolojik danışman danışana bunun nedenlerini açıklamakla yükümlüdür. 2. Bireysel ve grupla psikolojik...
  4. Tüketici Hakları Danışma Hattı

Tüketici Hakları Danışma Hattı

Tüketici Hakları Danışma Hattı kaç acaba lütfen hat nosunu burdan bana acil olarak yazın kızlar.
  5. Alo 190 Dini danışma Hattı

Alo 190 Dini danışma Hattı

Alo 190 hizmete girdi 190 Dini danışma Hattı Dini Danışma hattı 190 Merhaba Sevgili Melek'ler, az önce nette gezerken bir haber okudum ve Alo 190 Dini Danışma Hattı haberi oldukça ilgimi çekti. Evet 190 numaralı hattı arayarak dini sorularınızın cevabını alabilir ve dinen merak ettiğiniz tüm konular hakkında bilgi edinebilirsiniz :) Dine hizmet etmek için Diyanet İşleri Başkanlığı,...

Sayfayı Paylaş