gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ssk güncellemesi nedir nasıl yapılır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kızlar bugün işten ayrıldım ve eşimin sigortasına geçeceğim. E benim sigortam bitti şu anda kendi sigortamdan faydalanamıyorum. Arkadaşlarım bana güncellleme yapmam gerektiğini söylemişlerdi bunun için ne yapmak gerekiyor tam olarak kızlar. Yani güncelleme nasıl yapılıyor.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar Değerli misafirimiz,
    Ssk bilgi güncelleme diyede geçmektedir işlem. Yapacağınız tek şek kimliğiniz ile birlikte SGK müdürlüğüne giderek eşinizin üzerine sigortalı olmak istediğinizi belirtmenizdir. Herhangi bir ücret yada evrak gerekmemektedir.

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ben Staj Gören Bi Ögrenciyim Stajer Sgortamın Gecerli Olması Icın Günceleme Yapmam Gerektiği Söyledi Bunu Nasıl Yapabılırım.?

ssk güncellemesi nedir nasıl yapılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bios Güncellemesi Nasıl Yapılır ?

Bios Güncellemesi Nasıl Yapılır ?

Su anda bir çok üretici firma AMI, AWARD ve Phoenix bios yongalarından birini kendi anakartlarinda ağırlıkla kullanmaktadır. Aşagida bu yongalara sahip bir anakartta bios upgrade in nasıl yapılacağı anlatılmaktadır. Ancak Bios upgrade yaparken bilgisayarın resetlenmemesi ve gücünün kesilmemesi gerekmektedir. Böyle bir durumda bios, tamamen bozulabilir. Ayrıca bios upgrade yapıldıktan sonra...
  2. Umre nedir nasıl yapılır

Umre nedir nasıl yapılır

umre nedir, hac, nasıl yapılır, nerede, ne demek, ne kadar, nerededir, hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler burada arkadaşlar Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu makalemizde Umre hakkında merak ettiğiniz tüm soruların yanıtını sunuyoruz sizlere. Umre Nedir? Umre kelime olarak ziyaret manasına gelir. Umre, hac zamanı olan beş günden başka, senenin her günü, ihram ile yapılan, tavaf ve...
  3. kumlama nedir nasıl yapılır

kumlama nedir nasıl yapılır

Kızlar çim bitkileri için yapılan bir kumlama olayı var. bu kumlama olayı nedir ve tam olarak nasıl yapılıyor. Ve ne işe yarıyor bu kumlama bilgisi olanların benimle paylaşmasını rica ediyorum. Teşekkürler.
  4. Ssk Sgk Bilgi Güncellemesi hakkında.

Ssk Sgk Bilgi Güncellemesi hakkında.

Merhaba meleklerim, ssk bilgi güncellemesi nedir, nasıl yapılır, neler gerekmektedir gibi sorularınızı cevaplamaya çalışalım. Ssk nız sona erdi ise yani çalıştığınız işyerinden sigortalılığınız bitti ise, yada bebeğiniz oldu ise yada eşiniz sizin üzerinize ssk lı görünmek istiyorsa, yapacağınız işlem şudur, kimliğinizle birlikte ssk SGK binasına gidip ( bağlı bulunduğunuz il ) gerekli...
  5. Mumyalama Nedir? Nasıl Yapılır?

Mumyalama Nedir? Nasıl Yapılır?

Mumyalama hakkında bilgi Mumyalama Nedir Mısır firavunlarının öldükten sonra mumyalandıklarını bilirsiniz melekler :) Bu teknik sayesinde günümüze kadar gelen firavun mumyaları insanda hayret ve dehşet uyandırıyor doğrusu. Bu sebepten de birçok filme konu olan mumyalamanın nasıl yapıldığı hakkında sizlere bazı bilgiler aktarmak istiyoruz :) 1. Ölünün vücudu şarap ve baharatla yıkanmak...

Sayfayı Paylaş