Ssk prim günümü öğrenmek istiyorum

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Ssk prim günümü öğrenmek istiyorum
Ssk hizmet prim gün sayısını prim gün sayımı kaç günüm olduğumu öğrenmek istiyorum.
Merhabalar ben Derya Küpheli, bugüne kadar çok değişik işyerlerinde sigortalı olarak çalıştım. Önceki çalıştığım işyerlerinde teknoloji bu kadar iyi değildi ve kim kaç gün göstermiş bilemiyorduk. Tabiki üzerinden baya bi zaman geçti. Şimdi takip etmeye sizin gibi siteler sayesinde çalışıyoruz. Şimdi ben SSK PRİM GÜNÜMÜ ÖĞRENMEK İSTİYORUM. Nereye nasıl bakacağım hususunda bana yardımcı olur musunuz lütfen. Saygılarımla. DERYA KÜPELİ

Selamlar Sayın KÜPELİ,

Sitemiz üzerinden daha önceden bu hususları tek tek kaleme almış ve sizlere görsel anlatımlarla da bu tür sorgulamaların nasıl yapılacağı hususunu irdelemiştik. Öncelikle bu sigortalılık sürelerinin ve prim günü sayılarını öğrenmenin birden çok yolu olduğunu size hatırlatmak istiyoruz.

1- ŞİFRESİZ TC KİMLİM NUMARASI İLE SORGULAMA ( SSK HİZMET PRİM GÜN SAYISI ÖĞRENME )>>>>>> TIKLAYINIZ

E devlet şifresine sahip iseniz

2- E DEVLET İLE SSK HİZMET DÖKÜMÜ SORGULAMA >>>>> TIKLAYINIZ

Ssk prim günü sorgulama hususunda sizlere bu konu altından yardımcı olmak isteriz. Sorunlarınızı lütfen konu altından bizlere iletiniz.

Tüm sorgulamaları artık siteler üzerinden kişisel bilgilerinizi vererek değil de e devlet sistemi üzerinden yapabileceğinizi ve bu durumun son derece önemli olduğunu hatırlatmak isterim. Her siteye bilgilerinizi asla girmeyiniz.

Geri