gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Ssk prim günümü öğrenmek istiyorum

Konu, 'Ssk Sorgulama' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Ssk hizmet prim gün sayısını prim gün sayımı kaç günüm olduğumu öğrenmek istiyorum. Merhabalar ben Derya Küpheli, bugüne kadar çok değişik işyerlerinde sigortalı olarak çalıştım. Önceki çalıştığım işyerlerinde teknoloji bu kadar iyi değildi ve kim kaç gün göstermiş bilemiyorduk. Tabiki üzerinden baya bi zaman geçti. Şimdi takip etmeye sizin gibi siteler sayesinde çalışıyoruz. Şimdi ben SSK PRİM GÜNÜMÜ ÖĞRENMEK İSTİYORUM. Nereye nasıl bakacağım hususunda bana yardımcı olur musunuz lütfen. Saygılarımla. DERYA KÜPELİ
    Selamlar Sayın KÜPELİ,

Sitemiz üzerinden daha önceden bu hususları tek tek kaleme almış ve sizlere görsel anlatımlarla da bu tür sorgulamaların nasıl yapılacağı hususunu irdelemiştik. Öncelikle bu sigortalılık sürelerinin ve prim günü sayılarını öğrenmenin birden çok yolu olduğunu size hatırlatmak istiyoruz.

1- ŞİFRESİZ TC KİMLİM NUMARASI İLE SORGULAMA ( SSK HİZMET PRİM GÜN SAYISI ÖĞRENME )>>>>>> TIKLAYINIZ

E devlet şifresine sahip iseniz

2- E DEVLET İLE SSK HİZMET DÖKÜMÜ SORGULAMA >>>>> TIKLAYINIZ

Ssk prim günü sorgulama hususunda sizlere bu konu altından yardımcı olmak isteriz. Sorunlarınızı lütfen konu altından bizlere iletiniz.
    http://www.edevletilesorgulama.com/hizmet-dokumu/ssk-prim-gunumu-ogrenmek-istiyorum

Ssk prim günümü öğrenmek istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. SSK işveren prim oranları 5 puan indirilecek

SSK işveren prim oranları 5 puan indirilecek

2009 ssk primi 2009 ssk primi ne kadar prim oranları primleri işveren prim oranları Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan, vergi ve SSK primi oranlarının iktisadi olarak kabul edilebilir oranlara düşürülmesinin bir zorunluluk olduğunu ve hükümet olarak bunu hedeflediklerini belirterek, bu çerçevede öncelikle, SSK işveren prim oranlarının 2008 yılında 5 puan indirileceğini ve indirimlere...
  2. Tc Kimlik No İle Ssk Prim Sorgulama

Tc Kimlik No İle Ssk Prim Sorgulama

Tc Kimlik No İle Ssk Prim Sorgusu, Tc Kimlik No İle Ssk Prim Öğrenme Ssk Prim Sorgulama Tc Kimlik No İle TC Kimlik No ile Online SSK Sorgulama işlemlerinizi aşağıda verilen bağlantıdan kolayca yapabilirsiniz; Tc Kimlik No İle Ssk Prim Sorgulama İçin BURAYA TIKLAYIN
  3. ssk gün sorgulama isimle

ssk gün sorgulama isimle

Ssk gün toplamlarımı isimle yada tc kimlik numarası ile sorgulamak istiyorum bunu yapabileceğim bir adres bir link var mı arkadaşlarım benim e devlet şifrem yok ama yardımcı olursanız çok ama çok minnettar kalırım. Balakılm işyerim ssk günlerimi eksik mi yatırıyor yoksa tam mı merak ediyorum teşekkürler hepinize :)
  4. Şifresiz ssk prim sorgulama

Şifresiz ssk prim sorgulama

ŞİFRESİZ SSK PRİMİ ÖĞRENME Sosyal Sigortalar Kurumu, teknolojik anlamdaki gelişmelere en fazla ayak uyduran Devlet kurumlarının başında gelmekte. Özellikle değiştirilen ve geliştirilen sistemler sayesinde artık sisler SSK SORGULAMA işlemlerinizin tamamını kısa süre zarfında yapabiliyorsunuz. Yeni yapılan bu sistemdeki basitlik özellikle sigortalı olarak çalışan işçilerin inanılmaz yararına...
  5. 2013 ssk bağkur prim affı çıktı

2013 ssk bağkur prim affı çıktı

Sosyal güvenlik kurumu primlerine ve bağkur primlerine büyük af çıkıyor. Sizlere sitemiz sgk.net üzerinden bu tür haberleri özellikle seçime az zaman kala af çıkacak yorumları ile yazmıştık. Nihayet bununla alakalı habarler çıkmaya başladı bile bakın af durumu hakkında yapılan haberler ve detaylarında neler yazıyor. Milyonlarca kişinin gözü kulağı sosyal güvenlik ile ilgili radikal adımlar...

Sayfayı Paylaş