gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Ssk Sgk Bilgi Güncellemesi hakkında.

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Merhaba meleklerim, ssk bilgi güncellemesi nedir, nasıl yapılır, neler gerekmektedir gibi sorularınızı cevaplamaya çalışalım. [​IMG] Ssk nız sona erdi ise yani çalıştığınız işyerinden sigortalılığınız bitti ise, yada bebeğiniz oldu ise yada eşiniz sizin üzerinize ssk lı görünmek istiyorsa, yapacağınız işlem şudur, kimliğinizle birlikte ssk SGK binasına gidip ( bağlı bulunduğunuz il ) gerekli güncellemeleri ilgili birimden istemenizdir. Sgk binası danışma bölümünden de bunları sorarak yardım isteyebilirsiniz.

Sevgiler.

Ssk Sgk Bilgi Güncellemesi hakkında. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. SGK Eksik gün bildirimi hakkında herşey

SGK Eksik gün bildirimi hakkında herşey

eksik gün bildirimi hakkında eksik gün bildirim süresi nedenleri 2011 bildirim süresi 2011 bildirimi SGK’ya göre (md.86) sigortalıların Kuruma her ay için 30 gün üzerinden bildirimde bulunmaları gerekir. Zira, SGK uygulamasında her ay 30 gün ve yıl 360 gün olarak kabul edilmektedir. Bununla birlikte, hayatın olağan akışı içinde bir işçinin sürekli olarak ayda 30 gün çalışması her zaman mümkün...
  2. ssk güncellemesi nedir nasıl yapılır

ssk güncellemesi nedir nasıl yapılır

kızlar bugün işten ayrıldım ve eşimin sigortasına geçeceğim. E benim sigortam bitti şu anda kendi sigortamdan faydalanamıyorum. Arkadaşlarım bana güncellleme yapmam gerektiğini söylemişlerdi bunun için ne yapmak gerekiyor tam olarak kızlar. Yani güncelleme nasıl yapılıyor.
  3. ssk sgk diş telini karşılıyormu ?

ssk sgk diş telini karşılıyormu ?

merhaba. Ben 17 yaşındayım.dişlerime tel taktırmak istiyorum. Üstten 4 alttan ise 7 dişim yamuk… Hiç çürük dişim yok ne kadara tel takılır acaba ? SSK diş teli fiyatlarını karşılıyor mu bir miktarda olsa eğer karşılıyorsa hangi hastanede karşılıyor bana yardımcı olur musunuz??
  4. SGK Tüp Bebek Katılım Payı Hakkında Bilgiler

SGK Tüp Bebek Katılım Payı Hakkında Bilgiler

sgk tüp bebek katılım payı 2013, sgk tüp bebk, tüp bebek sgk Sevgili melekler, tüp bebk tedavisi hakkında bilgi sahibi olmak isteyen meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için önemli bir konu olan SGK Tüp Bebek Katılım Payı Ücretleri hakkındaki yasa bilgilerini sizlerle bu sayfamızdan paylaşıyoruz... YARDIMCI ÜREME YÖNTEMİ TEDAVİLERİ (TÜP BEBEK) 5510 sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel...
  5. Diş Teli Fiyatları 2014 SSK-SGK Ücretleri

Diş Teli Fiyatları 2014 SSK-SGK Ücretleri

2014 diş teli fiyatları,diş telini shk karşılıyormu,diş teli fiyatları,diş teli ne kadara takılır,sgk ve diş teli hakkında bilgiler Diş sağlığı bireyler için çok önemli olup, bir çok kişide estetik kaygı olarak görülmektedir. Muhakkak herkes inci gibi dişlere sahip olmak ister. Kişiler diş hekimlerinin öneri ve tedavileri ile ortodonti – diş teli tedavisine başlamaktadır. İllere ve...

Sayfayı Paylaş