gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

şşş numara yapmayın:)))

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

şşş şşş oyunları

şşş numara yapmayın:))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Numara

Numara

Rüyada rakam görmek , serbest ticarette iyi bir talihe işarettir. Rüyada rakam görmek, iş yaşamında iyi şansa yorumlanır. İş hayatında meydana gelecek olaylar demektir. İş hayatınızda gerçekleşecek olan birtakım olaylar canınızın sıkılmasına neden olacak. Rüyada rakam görmek, serbest ticarette iyi bir sansa delalet eder. Rüyada sayi saydiginizi görmek, veya elinizdeki bir nota bakarak bir...
  2. numara

numara

Bir şeyin bir dizi içindeki yerini gösteren sayı, °rakam. Kitap sayfasının numarası. Ölçü, derece. On numara ayakkabı. Sıfır numara tıraş. Öğrenciye verilen not. On numara ayakkabı. Sıfır numara tıraş. Bir telefonun açılmasını sağlayan sayılar. On numara ayakkabı. Sıfır numara tıraş. Bir yapıdaki daire ve odalarda oturanlar. Sekiz numara kapıcıyı çağırıyor. Eğlendirici oyunlardan her biri....
  3. asla yapmayın..!‏

asla yapmayın..!‏

ASLA ELEKTRIK PRIZINE BAGLI BIR CEP TELEFONUNU KULLANMAYIN. LUTFEN. Cep telefonunuz şarj olsun diye elektrik pirizindeyken bir çağrı alırsanız, önce fişini çekin, sonra konuşun. Elektrik pirizinde takılıyken, hem şarj olsun hem de konuşayım derseniz, sonuç aşağıda görülen resimdeki gibi oluyor. Lütfen bu bilgiyi cep telefonu kullanan herkese gönderin. Bu mailden bir bilgi sahibi olduğunuz...
  4. Diyeti asla susuz yapmayın!

Diyeti asla susuz yapmayın!

Diyet yapanlar için uzmanlar özellikle suyun önemi hakkında uyarıyorlar.Asla diyeti susuz yapmayın! Konuyla ilgili haberin detaylarına geçiyorum Diyet yaparken yapılan en büyük hatalardan biri de su içmemektir… Vücudumuzun yüzde 60′ı sudan oluşuyor. Bunun için mutlaka yeterince su almamız gerekiyor. Su aynı zamanda metabolizmayı hızlandırıyor ve toksinlerin vücuttan atılmasına yardımcı...
  5. Özel Numara :(

Özel Numara :(

Kızlar Merhaba, Ben erkek arkadaşımla kısa süre önce ayrıldım cünkü okulda baska kızlarlada görüstügünü duydum ama benim son zamanlarda özel numaradan çaldırıyor 3 aydır ayrıyız ama bazen günde 7 8 kere çaldırıp kapatıyor. neden kendi numarasını gösterip aramıyor ki. küsünce hep böyle yapıyor. sizinde fikrinizi alabilir miyim?

Sayfayı Paylaş