standart yaşlar ve kadın

PeLiNiM

Yeni Üye
Üye
standart yaşlar ve kadın
Çok güzel tespitler var.Siz hangi yaşın özelliğini taşıyorsunuz?:)

*20'li yaşlardaki kadın 'afrodizyak' gibidir. O yaştaki bir kadının afrodizyak maddesi de masumluğudur. 30'lu yaşlardaki kadın 'afra tafracı'dır. Afra tafracılığı da görüp geçirmişliğinden kaynaklanmaktadır. Bu özelliklerinden dolayı da tanıştığı erkekleri ilk günden kaçırmaktadırlar.

* 20'li yaşlardaki kadın önüne çıkan her erkeğe 'güvenir' 30'lu yaşlardaki kadın arada bir de olsa önüne çıkan erkeğe 'güvenmez'

* 20'li yaşlardaki kadın erkekler tarafından yatakta 'en üst'te tutulur. 30'lu yaşlardaki kadın erkekler tarafından yatakta 'en alt'ta tutulur.

* 20'li yaşlardaki kadın 'aşk' ın karın doyurduğuna inanır. 30'lu yaşlardaki kadın "Aşk mı? Hadi oradan sen de" der.

* 20'li yaşlardaki kadın erkeğe devamlı masraf çıkarır. 30'lu yaşlardaki kadın masraf yapacak erkek arar.

* 20'li yaşlardaki kadın birlikte olduğu erkeğe 'körü körüne' bağlanır. 30'lu yaşlardaki kadın birlikte olduğu erkeğe 'pamuk ipliği' ile bağlanır. Çünkü o yaştaki bir kadın şu gerçeği bilir ki; "Bir erkeğe körü körüne bağlanmak, kör birinden ip cambazlığı dersi almaya benzer"

* 20'li yaşlardaki kadın bir erkekte 'tip'e önem verir. 30'lu yaşlardaki kadın bir erkekte 'yaş'a önem verir.

* 20'li yaşlardaki kadın birlikte olduğu erkeğe "Seni veren Allah'a kurban olayım" der. 30'lu yaşlardaki kadın geçmişte birlikte olduğu erkeklere "Allah sizi bildiği gibi yapsın" der.

* 20'li yaşlardaki kadın 'nazcı' dır. 30'lu yaşlardaki kadın 'azcı' dır. Bulduğuyla yetinmesini bilir.

* 20'li yaşlardaki kadın tartışma esnasında erkeğe "Beni sömürdün" der. 30'lu yaşlardaki kadın erkeğe "Beni soyup soğana çevirdin" der.

* 20'li yaşlardaki kadın bara takılır. 30'lu yaşlardaki kadın eve takılır.

* 20'li yaşlardaki kadın 'erkek'cidir. 30'lu yaşlardaki kadın 'aile'cidir.

* 20'li yaşlardaki kadın birlikte olduğu erkeğe, "Seni seviyorum" der. 30'lu yaşlardaki kadın ise, "Seni gayet iyi anlıyorum" der.

* 20'li yaşlardaki kadın 'saf'tır. 30'lu yaşlardaki kadın 'anasının gözü' dür

(Alıntıdır)

yav ben anlamadım kaç yaşındayım:D
hiç bi erkeğe güvenmiyorum,erkeklere ilk günden not verip sepetleme huyum da var,aşk karın duyurmuyo ama aşk olmadan para olsa ne fayda,Allah tüm erkekleri bildiği gibi yapsın diyenlerdenim,barda değil evde takılanlardanım,anasının gözüyüm sanırım:D seni seviyorum derim ama yav seviyosam eğer,ve malesef körü körüne bağlananlardanım.( hoş ben bilinçli bağlanıyomhahaha)
roman oldu ama konuyu açan bayana soruyorum benm asıl yaşım kaç ?? :seker:
ayrıca paylaşım için tşk ederim..

yav ben anlamadım kaç yaşındayım:D
hiç bi erkeğe güvenmiyorum,erkeklere ilk günden not verip sepetleme huyum da var,aşk karın duyurmuyo ama aşk olmadan para olsa ne fayda,Allah tüm erkekleri bildiği gibi yapsın diyenlerdenim,barda değil evde takılanlardanım,anasının gözüyüm sanırım:D seni seviyorum derim ama yav seviyosam eğer,ve malesef körü körüne bağlananlardanım.( hoş ben bilinçli bağlanıyomhahaha)
roman oldu ama konuyu açan bayana soruyorum benm asıl yaşım kaç ?? :seker:
ayrıca paylaşım için tşk ederim..

Senin yaşın yok fundacım
0 yaş desek olur mu ki hahaha

Geri