gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Star Tv "Ben Olsaydım" Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler 2014-2015

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ben olsaydım dizisi, star tv ben olsaydım, ben olsaydım dizisi konusu
    Sevgili melekler, yeni sezonun yepyeni dizileri birer ikişer ortaya çıkmaya başladı. Bunlar içinden en çok göze çarpan kadroya sahip dizilerden biri de Star Tv'de yayınlanacak olan "Ben Olsaydım" dizisi. Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay'ın başrollerinde oynayacağı dizi merak konusu. Yapımcılığını Özlem Yurtsever, senaristliğini ise Yıldız Tunç'un yaptığı dizide birbirlerine deli gibi aşık olan bir çiftin imkansız aşk hikayesi konu edilecek.

nurgül-erkan.jpg

Star Tv "Ben Olsaydım" Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler 2014-2015 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Star Tv Kaçak Gelinler Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

Star Tv Kaçak Gelinler Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

kaçak gelinler dizisi, star tv kaçak gelinler dizisi, kaçak gelinler star tv Sevgili melekler, Star TV'nin yaz sezonu dizilerinden birisi yeni başlayacak olan Kaçak Gelinler dizisi. Aşkın ve hayatın peşinden koşan 3 kaçak gelinin komik ve hüzünlü hikayesini anlatacak olan Kaçak Gelinler dizisinin Yapımcılığını NTC Medya Mehmet Yiğit Alp yapıyor. İşte dizinin konusu hakkında bilgiler.......
  2. "Ben Olsaydım" Dizisi Oyuncu Kadrosu Bilgileri 2014-2015

"Ben Olsaydım" Dizisi Oyuncu Kadrosu Bilgileri 2014-2015

ben olsadyım dizisi, ben olsaydım dizisi oyuncuları, ben olsaydım dizisi kadrosu Sevgili melekler, Star Tv'nin yeni sezonda başlayacak olan dumanı üstünde dizilerinden biri olan "Ben OLsaydım" başrol oyuncularıyla göze çarpıyor. Birbirini deli gibi seven bir çifttin hikayesinin konu edileceği dizinin oyuncu kadrosu hakkında henüz bir bilgi yok. Nurgül Yeşilçay ve Erkan...
  3. Star Tv "Reaksiyon" Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler 2014-2015

Star Tv "Reaksiyon" Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler 2014-2015

reaksiyon dizisi, star tv reaksiyon dizisi, star tv yeni dizileri Sevgili melekler, yeni sezona iddialı dizilerle girecek olan Star Tv'nin yeni dizilerinden biri de "Reaksiyon". Başrollerinde İbrahim Çelikkol ve ERdal Beşikçioğlu gibi isimleri izleyeceğimiz dizinin konusu yine mafya-polis-devlet üçgenindeki karışık işleri konu alacak. Gerçek hayattan konuların da işleneceği dizinin...
  4. Star Tv "Reaksiyon" Dizisi Oyuncu Kadrosu Bilgileri 2014-2015

Star Tv "Reaksiyon" Dizisi Oyuncu Kadrosu Bilgileri 2014-2015

reaksiyon dizisi oyuncuları, reaksiyon dizisi kadrosu, star tv reaksiyon Sevgili melekler, Star Tv'nin yeni aksiyon dizisi Reaksiyon'da ünlü isimleri birarada göreceğiz. Başrollerinde İbrahim Çelikkol, Nehir Erdoğan, Selen Soyder, Yurdaer Okur, Erdal Beşikçioğlu, Kevork Malikyan ve İsmail Demirci'nin yer aldığı dizide İbrahim Çelikkol ordudan atılan bir bordo bereliyi canlandırırken; İsmail...
  5. "Kaderimin Yazıldığı Gün" Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler Star Tv

"Kaderimin Yazıldığı Gün" Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler Star Tv

kaderimin yazıldığı gün, star tv yeni dizileri, star tv kaderimin yazıldığı gün Sevgili melekler, Star Tv'nin yeni sezonda ilk kez ekranlara gelecek olan dizilerinden biri "Kaderimin Yazıldığı Gün". Başrollerinde Özcan Deniz, Hatice Şendil ve Ceyda Düvenci'nin rol aldıkları dizide Düvenci Deniz'in eşi rolünde yer alacak ve Deniz eşiyle Hatice Şendil arasında kalan bir erkeği...

Sayfayı Paylaş