gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Star Tv "Benim Kuaförüm" Yarışması Başlıyor!

Konu, 'Tv Yarışmaları ve Programlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

star tv benim kuaförüm yarışması, benim kuaförüm yarışması, star tv yeni yarışma
    Sevgili melekler, Star Tv'de yepyeni bir yarışma programı başlıyor: "Benim Kuaförüm". 3 saatlık bir süre içinde hiç tanımadıkları kadınların imajlarını değiştirecek olan makasına güvenen kuaförlerin yarışacağı yarışmanın tanıtım fragmanı ise aşağıda...

2. tamer yanik

tamer yanik Forum Okuru

Benim kuaforum yarismasina katilmak istiyorum hollandadan insanlar biraz sac gorsun

Star Tv "Benim Kuaförüm" Yarışması Başlıyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. star tv evlilik yarışması için başvuru nasıl yapacam

star tv evlilik yarışması için başvuru nasıl yapacam

Starda yeni bir yarışma başlıyormuş diye duydum ama başvurular başladı mı, nasıl başvurabilirim ?
  2. Star Tv Baston Takımı Yarışması

Star Tv Baston Takımı Yarışması

star tv baston takımı baston takımı star tv Sevgili melekler, Star Tvnin yaz sezonu yarışma programlarından birisi olan Baston Takımı geçen hafta ekranlara merhaba dedi. "Benidorm Bastards" programının Türkiye versiyonu olacak program; yaşlıların gençleri şakaladığı bir şaka programı. Yaklaşık 30 ülkede yayınlanan program Türkiye versiyonunda ne kadar reyting alacak merak konusu....
  3. Kösem Sultan Star Tv de Başlıyor

Kösem Sultan Star Tv de Başlıyor

kösem sultan ne zaman oynıcak, kösem sultan dizisi star tv, kösem sultan dizisi 2011 Ocak ayından beri izlenen ve reyting rekorları kıran dizi "Muhteşem Yüzyıl" dün akşam ki 11 Haziran 2014 tarihin de oynanan bölümü ile final yaptı. Dizinin sonlarına doğru bir fragman yayınlandı ve belkide televizyon tarihin de bir ilk olarak yeni başlayacak bir dizi tam 15 ay öncesinden izleyici...
  4. Star Tv Benim Kuaförüm Yarışma Başvuru Formu İçin Tıklayın!

Star Tv Benim Kuaförüm Yarışma Başvuru Formu İçin Tıklayın!

star tv benim kuaförüm başvuru, benim kuaförüm başvuru formu, benim kuaförüm Sevgili melekler, makasına güvenen iyi bir kuaförseniz Star Tv Benim Kuaförüm yarışması sizi bekliyor! 3 saatlik sürede bir kadına yeni bir imaj vermek için yarışacağınız Benim Kuaförüm yarışmasının başvuru formu ise aşağıda. Şimdiden bol şanslar!... BENİM KUAFÖRÜM YARIŞMA BAŞVURU FORMU İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ...
  5. Star Tv "Gözüm Üstünde"Yarışması Başvuru Formu

Star Tv "Gözüm Üstünde"Yarışması Başvuru Formu

star tv gözüm üstünde, star tv yarışma başvuruları, star tv yarışmaları, gözüm üstünde yarışması katılım forumu, gözüm üstünde ne zaman başlıyor Star tv ekranların da yakın da başlayacak olan yepyeni yarışma"Gözüm Üstünde" ilgi görmesi beklenen yarışmalardan biri olacak. Yarışma için katılmayı düşünüyorsanız sizlere gözüm üstünde yarışması hakkında genel bilgileri ve ardından başuru...

Sayfayı Paylaş