gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Star Tv Güzel Köylü Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

güzel köylü dizisi, güzel köylü dizisi konusu, güzel köylü dizi konusu
    Sevgili melekler, yapımcılığını Gold Film'in yapacağı yeni dizi Güzel Köylü, Star Tv ekranlarında yayınlanacak. Dizinin konusu hakkında henüz yeterli bir bilgi olmamasına rağmen, köyde yaşayan güzel ve alımlı bir kızın, şehirden köye gelmiş yakışıklı ve zengin bir adamla aralarında yaşadıkları komik ve duygusal bir hikayenin anlatılacağı yönünde bilgiler de internet ortamında dolaşan bilgiler arasında yer alıyor.

güzel-köylü.jpg

Star Tv Güzel Köylü Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Star Tv Güzel Köylü Dizisi Oyuncu Kadrosu Hakkında Bilgiler

Star Tv Güzel Köylü Dizisi Oyuncu Kadrosu Hakkında Bilgiler

star tv güzel köylü dizisi, güzel köylü dizisi oyuncuları, star tv güzel köylü oyuncuları Sevgili melekler, yaz mevsiminin gelmesi ve kış dizilerinin sezon finali yapacağı şu dönemde yazlık dizilerde ekranlardaki yerlerini almaya hazırlanıyor. İşte bu dizilerden biri de Star Tv'de yayına girecek olan Güzel Köylü dizisi. Dizinin başrol oyuncularından biri en son Benim Hala Umudum Var...
  2. Star Tv Kaçak Gelinler Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

Star Tv Kaçak Gelinler Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

kaçak gelinler dizisi, star tv kaçak gelinler dizisi, kaçak gelinler star tv Sevgili melekler, Star TV'nin yaz sezonu dizilerinden birisi yeni başlayacak olan Kaçak Gelinler dizisi. Aşkın ve hayatın peşinden koşan 3 kaçak gelinin komik ve hüzünlü hikayesini anlatacak olan Kaçak Gelinler dizisinin Yapımcılığını NTC Medya Mehmet Yiğit Alp yapıyor. İşte dizinin konusu hakkında bilgiler.......
  3. Star Tv "Ben Olsaydım" Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler 2014-2015

Star Tv "Ben Olsaydım" Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler 2014-2015

ben olsaydım dizisi, star tv ben olsaydım, ben olsaydım dizisi konusu Sevgili melekler, yeni sezonun yepyeni dizileri birer ikişer ortaya çıkmaya başladı. Bunlar içinden en çok göze çarpan kadroya sahip dizilerden biri de Star Tv'de yayınlanacak olan "Ben Olsaydım" dizisi. Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay'ın başrollerinde oynayacağı dizi merak konusu. Yapımcılığını Özlem...
  4. Star Tv "Reaksiyon" Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler 2014-2015

Star Tv "Reaksiyon" Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler 2014-2015

reaksiyon dizisi, star tv reaksiyon dizisi, star tv yeni dizileri Sevgili melekler, yeni sezona iddialı dizilerle girecek olan Star Tv'nin yeni dizilerinden biri de "Reaksiyon". Başrollerinde İbrahim Çelikkol ve ERdal Beşikçioğlu gibi isimleri izleyeceğimiz dizinin konusu yine mafya-polis-devlet üçgenindeki karışık işleri konu alacak. Gerçek hayattan konuların da işleneceği dizinin...
  5. "Kaderimin Yazıldığı Gün" Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler Star Tv

"Kaderimin Yazıldığı Gün" Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler Star Tv

kaderimin yazıldığı gün, star tv yeni dizileri, star tv kaderimin yazıldığı gün Sevgili melekler, Star Tv'nin yeni sezonda ilk kez ekranlara gelecek olan dizilerinden biri "Kaderimin Yazıldığı Gün". Başrollerinde Özcan Deniz, Hatice Şendil ve Ceyda Düvenci'nin rol aldıkları dizide Düvenci Deniz'in eşi rolünde yer alacak ve Deniz eşiyle Hatice Şendil arasında kalan bir erkeği...

Sayfayı Paylaş