gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Star Tv "Reaksiyon" Dizisi Oyuncu Kadrosu Bilgileri 2014-2015

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

reaksiyon dizisi oyuncuları, reaksiyon dizisi kadrosu, star tv reaksiyon
    Sevgili melekler, Star Tv'nin yeni aksiyon dizisi Reaksiyon'da ünlü isimleri birarada göreceğiz. Başrollerinde İbrahim Çelikkol, Nehir Erdoğan, Selen Soyder, Yurdaer Okur, Erdal Beşikçioğlu, Kevork Malikyan ve İsmail Demirci'nin yer aldığı dizide İbrahim Çelikkol ordudan atılan bir bordo bereliyi canlandırırken; İsmail Demirci ise teşkilattan atılan bir özel harekatçıyı canlandıracak. Erdal Beşikçioğlu ise emekli istihbaratçı olacak. Kevork Malikyan ise başbakanlık müşteşarı olacak...

reaksiyon-1.jpg

Star Tv "Reaksiyon" Dizisi Oyuncu Kadrosu Bilgileri 2014-2015 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Star Tv'de Yayınlanan İşler Güçler Dizisi Oyuncu Kadrosu Bilgileri

Star Tv'de Yayınlanan İşler Güçler Dizisi Oyuncu Kadrosu Bilgileri

işler güçler dizisi oyuncuları işler güçlr dizisi oyuncu kadrosu Star Tv'de yayına giren İşler Güçler dizi ilginç konusu ve kendilerine has üsluplarıyla birbirinden enteresan oyuncularıyla dikkat çekiyor melekler :) Daha önce konusu hakkında bilgiler verdiğimiz İşler Güçler dizisi oyuncu kadrosu ise şöyle... Baş rollerinde Ahmet Kural, Murat Cemcir, Sadi Celal Cengiz’i izleyeceğimiz...
  2. Star Tv Güzel Köylü Dizisi Oyuncu Kadrosu Hakkında Bilgiler

Star Tv Güzel Köylü Dizisi Oyuncu Kadrosu Hakkında Bilgiler

star tv güzel köylü dizisi, güzel köylü dizisi oyuncuları, star tv güzel köylü oyuncuları Sevgili melekler, yaz mevsiminin gelmesi ve kış dizilerinin sezon finali yapacağı şu dönemde yazlık dizilerde ekranlardaki yerlerini almaya hazırlanıyor. İşte bu dizilerden biri de Star Tv'de yayına girecek olan Güzel Köylü dizisi. Dizinin başrol oyuncularından biri en son Benim Hala Umudum Var...
  3. Star Tv "Ben Olsaydım" Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler 2014-2015

Star Tv "Ben Olsaydım" Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler 2014-2015

ben olsaydım dizisi, star tv ben olsaydım, ben olsaydım dizisi konusu Sevgili melekler, yeni sezonun yepyeni dizileri birer ikişer ortaya çıkmaya başladı. Bunlar içinden en çok göze çarpan kadroya sahip dizilerden biri de Star Tv'de yayınlanacak olan "Ben Olsaydım" dizisi. Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay'ın başrollerinde oynayacağı dizi merak konusu. Yapımcılığını Özlem...
  4. "Ben Olsaydım" Dizisi Oyuncu Kadrosu Bilgileri 2014-2015

"Ben Olsaydım" Dizisi Oyuncu Kadrosu Bilgileri 2014-2015

ben olsadyım dizisi, ben olsaydım dizisi oyuncuları, ben olsaydım dizisi kadrosu Sevgili melekler, Star Tv'nin yeni sezonda başlayacak olan dumanı üstünde dizilerinden biri olan "Ben OLsaydım" başrol oyuncularıyla göze çarpıyor. Birbirini deli gibi seven bir çifttin hikayesinin konu edileceği dizinin oyuncu kadrosu hakkında henüz bir bilgi yok. Nurgül Yeşilçay ve Erkan...
  5. Star Tv "Reaksiyon" Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler 2014-2015

Star Tv "Reaksiyon" Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler 2014-2015

reaksiyon dizisi, star tv reaksiyon dizisi, star tv yeni dizileri Sevgili melekler, yeni sezona iddialı dizilerle girecek olan Star Tv'nin yeni dizilerinden biri de "Reaksiyon". Başrollerinde İbrahim Çelikkol ve ERdal Beşikçioğlu gibi isimleri izleyeceğimiz dizinin konusu yine mafya-polis-devlet üçgenindeki karışık işleri konu alacak. Gerçek hayattan konuların da işleneceği dizinin...

Sayfayı Paylaş