gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Star Tv Sudan Bıkmış Balıklar Yayından Kaldırılacak mı ?

Konu, 'TV dizisi' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Sudan Bıkmış Balıklar dizisi yayından kaldırılıyor
    Sudan Bıkmış Balıklar dizisi yayından kaldırılıyor mu

Yaz sezonu yayın döneminde yayına giren Star Tv'nin gençlik dizisi Sudan Çıkmış Balıklar yayından kaldırılıyormuş sevgili melekler. Sudan Bıkmış Balıklar dizisi yayından kaldırılıyor, herhangi bir açıklama yapıldı mı , detaylar şöyle...

Star Tv de yayınlanan Sudan Bıkmış Balıklar'ın yayından kaldırılacağı iddiaları dizinin izleyicisinin tepkisine neden oldu. Yaz sezonunda yayınlanmaya başlayan ve genç seyirci grubuna hitap eden dizi, ilgiyle izleniyordu. Kanalda herhangi bir açıklama henüz yapılmadı.

Star Tv Sudan Bıkmış Balıklar Yayından Kaldırılacak mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sudan Bıkmış Balıklar Zeynep Kimdir biliyor musunuz

Sudan Bıkmış Balıklar Zeynep Kimdir biliyor musunuz

İlk bölümünü izledim Sudan Bıkmış Balıklar dizisinin zaten ikinci bölümü de salı günü onu da merakla bekliyorum ama Zeynep sanki gözüme tanıdık geldi daha önce de bir dizide yan rol oynamıştı sanki aranızda Sudan Bıkmış Balıklar Zeynep Kimdir bilen var mı?
  2. Kuzey Güney Artık Yayından Kaldırılacak mı ?

Kuzey Güney Artık Yayından Kaldırılacak mı ?

Bu konu; Kuzey Güney Artık Yayından Kaldırılacak mı haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, soluk soluğa izlenen reyting rekortmeni dizi Kuzey Güney'in senaristi Ece Yörenç'in twitterdan yaptığı bir yorum, akıllara Kuzey Güney'in yayından kaldıracağı hakkında soru işaretleri getirdi. İşte haberin detayları, Kuzey Güney yayından kalkacak mı ? Kuzey Güney 'in başarılı...
  3. Star Tv Yayın Akışı 12 Mayıs 2014

Star Tv Yayın Akışı 12 Mayıs 2014

star tv yayın akışı, star tvde bugün ne var, star tv 12 mayıs 2014 Sevgili melekler, Star Tv 12 mayıs 2014 yayın akışı saat saat aşağıdaki gibidir.... 6:45 Bugün Haber & Aktüalite 09:00 Beni Affet Dizi 10:00 Melek Eğlence 12:00 En Güzel Bölüm Eğlence 12:30 Aşkın Bedeli Dizi 14:30 Soframız Yaşam & Hobi 15:30 Küçük Kadınlar Dizi 17:00 Beni Affet...
  4. Star Tv Yayın Akışı 21 Mayıs 2014

Star Tv Yayın Akışı 21 Mayıs 2014

star tv yayın akışı, star tvde bugün ne var, star tv 21 mayıs 2014 Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, star tv 21 mayıs 2014 yayın akışı saat saat aşağıda paylaşılmıştır... STAR TV 21 Mayıs çarşamba gününe Seda Akgül’ün hazırlayıp sunduğu Bugün programı ile başlıyor. Sonrasında saat 10.00’da gündüz kuşağı programında Melek Baykal’ın sunumuyla Melek STAR TV ekranlarında...
  5. Star Tv Yayın Akışı 11 Haziran 2014

Star Tv Yayın Akışı 11 Haziran 2014

star tvde bugün ne var, star tv 11 haziran 2014, star tv yayın akışı Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için 11 haziran 2014 star tv yayın akışı saat saat aşağıdaki gibidir... Sabahın ilk saatlerinde Seda Akgül ile Bugün programı saat 06.45'te takip edecek.Sabah kuşağı saat 09:00'da yerli dizi Beni Affet ile devam edecek." Saat 10:00'da Melek isimli kadın programı...

Sayfayı Paylaş