gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Star Tv'nin Yepyeni Dizisi Reaksiyon Tanıtımı...

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

star tv reaksiyon, reaksiyonm dizisi konusu, star tv reaksiyon
    Sevgili melekler, Eylül ayında Star Tv'de yayınlanmaya başlayacak olan yeni dizi Reaksiyon'un oyuncuları da belli olmaya başladı. Şimdilik kod adı Reaksiyon olarak lanse edilen ve muhtemelen ismi değişecek olan yeni dizide son olarak final yapan Merhamet'te rol alan İbrahim Çelikkol, Nehir Erdoğan, Selen Soyder ve Karadayı'nın Savcı Turgut'u Yurdaer Okur yeni dizide rol alacak. Erdal Beşikçioğlu'nun ise mafya babası olarak değil, farklı bir rolle izleyicinin karşısına çıkması bekleniyor...

reaksiyon.jpg

Oya Doğan'ın yazısına göre, "Kurtlar Vadisi"nin yazar ekibi Bahadır Özdener, Cüneyt Aysan, Ozan Aksungur ve Emre Özdür Pana Film'den ayrıldıktan sonra yeni bir projenin hazırlıklarına başladı. Yapım şirketinin adı olan 'Reaksiyon'la aynı adı taşıması beklenen dizi için Star ile anlaşıldı. "Kurtlar Vadisi" ekibinin yeni istihbarat dizisi eylül ayında izleyiciyle buluşacak. Dizinin kod adı "Reaksiyon" olarak gözükse de muhtemelen ilerleyen günlerde adı değişecek.

Star Tv'nin Yepyeni Dizisi Reaksiyon Tanıtımı... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Show Tv'nin Yepyeni Tanıtım Fragmanı: "Renk Getiriyoruz"

Show Tv'nin Yepyeni Tanıtım Fragmanı: "Renk Getiriyoruz"

show tv tanıtım fragmanı, show tv tanıtımı, show tv tanıtım filmi Sevgili melekler, ödüllü fotoğraf sanatçısı Murathan Özbek'in "Renk Getiriyoruz" konsepti ile yaptığı Show Tv'nin tanıtım çekimleri yayınlandı. Yeni sezonda yayının adevam edilen ve yeni başlayacak olan tüm programların tanıtımının yapıldığı çekimlerin kamera arkası görüntülerini sizlerle paylaşıyoruz... [media]
  2. Star Tv "Reaksiyon" Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler 2014-2015

Star Tv "Reaksiyon" Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler 2014-2015

reaksiyon dizisi, star tv reaksiyon dizisi, star tv yeni dizileri Sevgili melekler, yeni sezona iddialı dizilerle girecek olan Star Tv'nin yeni dizilerinden biri de "Reaksiyon". Başrollerinde İbrahim Çelikkol ve ERdal Beşikçioğlu gibi isimleri izleyeceğimiz dizinin konusu yine mafya-polis-devlet üçgenindeki karışık işleri konu alacak. Gerçek hayattan konuların da işleneceği dizinin...
  3. Star Tv "Reaksiyon" Dizisi Oyuncu Kadrosu Bilgileri 2014-2015

Star Tv "Reaksiyon" Dizisi Oyuncu Kadrosu Bilgileri 2014-2015

reaksiyon dizisi oyuncuları, reaksiyon dizisi kadrosu, star tv reaksiyon Sevgili melekler, Star Tv'nin yeni aksiyon dizisi Reaksiyon'da ünlü isimleri birarada göreceğiz. Başrollerinde İbrahim Çelikkol, Nehir Erdoğan, Selen Soyder, Yurdaer Okur, Erdal Beşikçioğlu, Kevork Malikyan ve İsmail Demirci'nin yer aldığı dizide İbrahim Çelikkol ordudan atılan bir bordo bereliyi canlandırırken; İsmail...
  4. Star Tv'nin Yeni Sezon Dizileri 2014-2015

Star Tv'nin Yeni Sezon Dizileri 2014-2015

star tv yeni sezon dizileri, star tv yeni dizileri, star tv Sevgili melekler, tüm kanallar yeni sezon için harıl harıl çalışırken, halkın büyük bir kesimine hitap eden çeşit çeşit dizileri ekrana getirmeye devam ediyorlar. İşte yeni sezonun başlamasıyla birlikte Star Tv kanalında izlemeye başlayacağımız yeniş sezon dizileri şöyle sıralanıyor... REAKSİYON Yeni sezonun en merakla...
  5. Reaksiyon Dizisi Oyuncularının Resimleri

Reaksiyon Dizisi Oyuncularının Resimleri

reaksiyon dizisi oyuncuları,reaksiyon dizisi oyuncu resimleri,reaksiyon dizisi oyuncularının görselleri,reaksiyon dizisi oyuncu resimleri hakkında bilgiler Başrollerinde Erdal Beşikçioğlu, İbrahim Çelikkol, Selen Soyder, Nehir Erdoğan, İsmail Demirci ve Yurdaer Okur’un yer aldığı, senaristliğini Bahadır Özdener-Cüneyt Aysan ikilisinin yaptığı, merakla beklenen yeni dizisi dün akşam...

Sayfayı Paylaş