Stardoll Kızlar İçin Çevrimiçi Oyun

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

stardoll çevrimiçi kızlar için dünyanın en büyük oyun sitesi nasil kaydolunur nasıl giriş yapılır nasıl oynanır özellikleri ile ilgili bilgiler burada melekler İnternet dünyasında çevrimiçi oynanan farmville,cityville ve bahçıvanlar diyarı gibi oyunların ardından şimdi de sadece kızlara özel bir oyun sitesi açıldı melekler; Stardoll.:) Bu siteye kayıt olduktan sonra seçtiğiniz bebekle kendiniz olabilir,ya da benzemek istediğiniz kişiliğe bürünebilirsiniz.Oluşturduğunuz bebeğinizle alışverişe çıkabilir,bebeğinizi giydirebilir,evinizi dayayıp döşeyebilir,yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

Oyunla ilgili ayrıntılı bilgi almak ve kayıt olup hemen oyuna başlamak için SİTENİN KAYIT SAYFASINA tıklayabilirsiniz.İyi eğlenceler :tik:

sema aytekin ve SadmiN bunu beğendi.
  2. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye

bedavami?? ve kimler oynuyiórr...??? biraz bilgi alayim...

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Üyelik ve oyun bedava.Daha fazla ayrıntılı bilgi için BURADAN yardım alabilirsiniz. :)

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben oynuyom

5. nuray kartal

nuray kartal Forum Okuru

Ben stardola üye olmak istiyorum . Nasıl üye olabilirim .

6. nuray kartal

nuray kartal Forum Okuru

7. nuray kartal

nuray kartal Forum Okuru

Neden cevap vermiyorsun . Benim stardola nasıl üye olunuyor . Bu konuyla ilgili henüz bir bilgim yok . Senden yardım etmeni istiyorum .

8. nuray kartal

nuray kartal Forum Okuru

Hala cevap vermiyorsun bana

9. nuray kartal

nuray kartal Forum Okuru

Madem bana cevap vermiyorsun , ben de stardola üye olmam

Stardoll Kızlar İçin Çevrimiçi Oyun konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kızlar İçin Pijama Takımları

pijama takımları pijama takımı koray takımları sementa sementa
  2. Çocuk için Oyun

Çocuk ve Oyun İnsanlar doğar doğmaz dış dünyayı duyu organları aracılığı ile tanımaya başlar. Çevresinde bulunan her nesne onun için uyarıcı ve öğretici niteliğindedir. Duygusal ve fiziksel gelişim açısından, en doğal ve en aktif öğrenme ortamı oyun sırasında oluşmaktadır. Oyun, çocuğun hayal gücünü ve yaratıcılık yeteneğini geliştirir, düşünmeyi ve keşfetmeyi öğrenmesini, kendisine...
  3. Çocuklar için Oyun Masaları

çocuk oyun masaları İşte çocuk odaları için harika renkli masalar.Düşünsenize kah çocuğunuz masada oturup boyama yapacak kah arkadaşıyla birlikte oturup sohbet edecek:D Çok hoş ve oldukça şıklar
  4. kızlar için kemerler

kız çocuk kemerleri, modelleri, fiyat ayrıntıları burda süslü kızlarımıza süslüü kemerler:d kendi kızımdan biliyorumm kemer diye başımı yedii ne bulsa kemer niyetine geçiriyodu beline:D:D işte kızlar için LCW marka kemer çeşitleri ayrıntılı bilgi ve fiyatları için BURAYA tıklayabilirsiniz
  5. Bu oyun kadınlar için :)

Evimister.com’u bilenleriniz var mı bilmiyorum. ev ürünleri falan satyorlar. Facebook sayfasını da takip ediyorum ben düzenli olarak kampanyalardan haberdar olmak için, güzel bir oyun başlattılar.500.000 eşyadan oluşan bir ev var onu açmaya çalışıyoruz. Bayada bir ödül var. Ödüller yabana gitmesin diye buraya yazıyorum. İsteyen gelsin birlikte oynayalım. https://www.facebook.com/evimister

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. stardoll çevrimiçi