gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Stardolla kaydolma üye olma

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar bizim için dünyanın en büyük oyunu varmış stardolla diye, bu stardolla da üyelik nasıl alınıyor nereden giriş yapılıyor ve nereden kayıt olunuyor. Birde bu oyunun içeriği nedir arkadaşlarım tam olarak ne var bu oyunda bilginiz varsa sevinirim..

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Stardolla kaydolma üye olma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Foruma bir ünlünün girme imkanı olsa kimin üye olmasını isterdiniz_?

Foruma bir ünlünün girme imkanı olsa kimin üye olmasını isterdiniz_?

Foruma bir ünlünün girme imkanı olsa kimin üye olmasını isterdiniz_? ben hülya avşarın üye olmasını isterdım:D
  2. üye

üye

Bir derneğe yahut herhangi bir sosyal amaçlı kuruluşa üye olmak yardımlaşma ve dayanışmaya; gerek hayır üzerine gerek şer üzerine birliktelik sağlamaya, Kendiliğinden gelen üyelik hayra, Muhtarın yahut başka birinin azası olduğunu görmek, birine bir husuusta yardım ve destek veremeye delalet eder.
  3. ........ üyeyim

........ üyeyim

bacılarım bakıyorum da herkez bir yerlere üye facebook , twitter fln ama ben üye değilim siz nereye üyesiniz merak ettim:fırtına::pasi::pasi:
  4. üye olma istegim hakkinda

üye olma istegim hakkinda

Size az öncede mesaj gönderdim,iletisim kismindan ama,itedigim cevabi alamadim. Üye olmak istiyorum ama siteyi nasil ögrendigim hakkinda anlasamiyoruz.Ben siteyi kendim buldum,onun icin bir isim veremiyorum.Ne yapmaliyim. Selamlar.
  5. Güvenli internet üye olma işlemi nasıl olunur

Güvenli internet üye olma işlemi nasıl olunur

GÜvenli internete geçtikte bende çocuklarım için buna üye olmak istiyorum. Nasıl üye olunur hangi linke bakılır teşekkürler.

Sayfayı Paylaş