gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Stefanel 2012 İlkbahar Yaz

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

elbise elbise modelleri 2012 elbise modelleri
    stefanel

Yaz ve ilk baharı daha kışı tama yaşamadın özledim valla :D:D ama ne yapayım ben yazı ve ilk baharı çok seviyorum düşünsenize cıvıl cıvıl heryer :deli: Stefanel de bunu düşünerek yaza cıvıl cıvıl bir koleksiyon hazırlamış melekler :D:D
    bu bir zıtlık sezonu; hafife karşı ağır, kalına karşı transparan, mata karşı parlak... Koleksiyon renkleri bej ve camel’den zümrüt yeşili, turuncu ve sarı gibi parlak ve güçlü renklere kadar tüm nötr nüansları kapsıyor. En önemlileri jakarlar, desenler ve renk blokları. Mevcut moda trendlerine paralel olarak, büyük etki izlenimi yaratan renk ve desen eşleştirmeleri de belirgin ve güçlü.

Stefanel 2012 İlkbahar Yaz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İlkbahar Yaz 2012 Modası

İlkbahar Yaz 2012 Modası

İlkbahar Yaz 2012 Modası hakkında modeller ve öneriler verir misiniz bahar geliyor biz modadan haberdar değiliz.
  2. 2012 İlkbahar Yaz Renkleri

2012 İlkbahar Yaz Renkleri

2012 İlkbahar Yaz Renkleri hangi renkler olacak bu yaz mevsiminde hangi rengi giyeceğiz trendleri bir aralar mısınız kızlar lütfen!
  3. 2012 İlkbahar Yaz Çantaları

2012 İlkbahar Yaz Çantaları

2012 İlkbahar Yaz Çantaları trendlerini sundunuz mu? Arkadaşlar bu yılın yaz çanta modellerini sunmadıysanız lütfen sunun bekliyorum.
  4. 2012 Roman ilkbahar yaz koleksiyonu

2012 Roman ilkbahar yaz koleksiyonu

2012 ilkbahar yaz koleksiyonu Roman 2012 ilkbahar yaz koleksiyonu Kış soğuklarının son demlwerini yaşadığımız bu günlerde bir çok marka yaz koleksiyonunu hazırladı bile Melek'lerim. O markalardan biride Roman oluyor :) Biz de bu sayfamızda 2012 Roman ilkbahar yaz koleksiyonunu görücüye çıkartıyoruz.
  5. 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

2012 MANGO İlkbahar Yaz Koleksiyonu MANGO 2012 İlkbahar Yaz LookBook Merhaba Sevgili Melek'ler ve modayı yakından takip eden tüm hanımlar, sizler için bu sayfamızda Mango'nun 2012 ilkbahar yaz koleksiyonunu görücüye çıkartıyoruz :)

Sayfayı Paylaş