gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Step Up 2 'nun Güzel Sokak Dansçısı Briana Evigan

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

briana evigan fotoları briana evigan step kıyafetleri brıana evıgan sokak dansçıları Dansla yakından ilgilenenler ve dansı sevenler onu yakından tanırlar adını sokak dansçısı olarak duyuran Briana Evigan tüm hayranları için en güzel resimleriyle karşınızda
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Veee şimdi de Briana Evigan dan sizlere özel ufak bir dans gösterisi:tik:

Step Up 2 'nun Güzel Sokak Dansçısı Briana Evigan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Brian Cox

Brian Cox

Brian Cox Gerçek Adı: Brian Denis Cox Doğum Yeri: Dundee, İskoçya Doğum Tarihi: 01.06.1946 Boy : 1.78 m Onu Ünlü Yapan Ne? Çoğu büyük filmde karakter oyuncusu olarak ünlendi Birliktelikleri: Eşi: Caroline Burt, 1968'de evlendiler, 1986'da boşandılar Eşi: Nicole Ansari Ailesi: Oğlu: Alan Cox, aktör Ödüllerinden Bazıları: 1987: London Critics Circle Tiyatro Ödülü, En iyi...
  2. Düş Sokağı Sakinleri - Hüzünlü Güzel

Düş Sokağı Sakinleri - Hüzünlü Güzel

Aşklarım vardır benim Ne beni ne de mavili hüzünler güzelini anlatır Bir yelkovan rüzgarıdır düşlerim Yaşanmayan bir masalda Güneşi hep yok olan acılarımla beni aldatır Görünen hep gece oldu gözlerimde yanan çocuğa Ölüp dirilen bedendim ben yalnızca Kaçtığım köşelerde birileri bekler Alırlar gözyaşlarımı Yeni doğmuş denizlere dökerler Gurbet yumakları ördüm ellerimde kalbine dair...
  3. Düş Sokağı Sakinleri - Düş Sokağı Sakinleri 2

Düş Sokağı Sakinleri - Düş Sokağı Sakinleri 2

Göründük düşün alevinde Yandık aşkın ateşinde Coşkular kudurdu durdu Sevgililer uyudu Anladık ki oyunlar boyalar demekmiş Boyadıkça bütün evcilikler sevişirmiş Güneşler batar duşler yatar Aşık yorgun aşktan bıkar Gölge kaçar uyku koşar Sevgilerde uyaklar Aşktan geçtik delirdik Yine de yeşerdik Ben onun aşından Sen şunun yaşından Biz bunun taşından doğduk Yüceldik Düş aşkın içinde Aşık düşün...
  4. Dr. Murat Topoğlu’nun 3 Günde 2 Kilo verdiren diyet programı

Dr. Murat Topoğlu’nun 3 Günde 2 Kilo verdiren diyet programı

Kısa sürede zayıflamak isteyenlere, Dr. Murat Topoğlu, 3 günde 2 kilo verdiren diyet programını öneriyor. Herkes İçin Sağlık programına konuk olan Dr.Murat Topoğlu, 3 günde 2 kilo verdiren diyet programını anlattı. Diyet menüsü şu şekilde: Sabah: 1 dilim ekmek, 1 dilim yarım yağlı peynir, 3 adet zeytin, 1 domates, 1 salatalık Ara Öğün: istediğin kadar çay (3-4 bardak yeşil çay) 3 meyve(yeşil...
  5. Dünyanın en güzel sokak merdivenleri

Dünyanın en güzel sokak merdivenleri

Merdivenler, insanların yüzyıllardır yükseklere erişmek için kendi zekasıyla ortaya koyduğu güzel bir icat. Tarihsel gelişimine bakıldığında taşta toprağa topraktan tahtaya oradan da metal merdivenlere geçildiğini görüyoruz. Ancak insanoğlu hiçbir zaman bir nesneyi sadece gerçek işleviyle kullanmamış mutlaka onu farklı bir şeye dönüştürecek şeyler uygulamıştır. Bu çaba basit süslemelerle...

Sayfayı Paylaş