gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Stephanie Allin 2010 Gelinlik modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

ünlü gelinlik modelleri gelinlik tasarımları 2010 tasarımları gelinik modeleri 2010 gelinik modeleri Stephanie Allin 2010 gelinlik modellerinde oldukça rahat şık ve farklı çizgilere yer vermiş.Özellikle göze çarpan detay gelinliklerin kuyruklarının olması ve yine dar kesimlerin ağırlıkta olması.
    Beyaz gelinlik kalıbından çıkarak aralarda farklı renklerde katmış aksesuar olarak.Kumaşlarının kalitesi zaten tartışılmaz.Şimdi sizi ünlü gelinlik firması
    Stephanie Allin gelinlik modelleriyle başbaşa bırakıyorum

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık canım hoşlar...

3. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    geneldesade modelerden hoşlananlara hitap etmiş çok zarif tasarımlar gercekten emeginize saglık adminim

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bunlardada hic kabarık yok :S

5. merve_d

merve_d Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok sade modeller 2. evlilik yapacaklara daha çok hitap etmiş sanki :)

6. tuğba88

tuğba88 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    çok sadeler ama güzel tasarımlar paylaşım için tşkler

7. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    paylşm için teşekkrler....

8. mor menekşe

mor menekşe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    son resimdeki beyaz abiye gibi durmuş hafiften kaberık olsa daha iyi olurmuş

Stephanie Allin 2010 Gelinlik modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2010 dar gelinlik modelleri

2010 dar gelinlik modelleri

dar gelinlikler 2010 dar gelinlik modelleri gelinlik modelleri 2010 Siz ne düşünüyorsunuz bilmiyorum ama ben şahsen gelinliğin çok dar olmaması taraftarıyım.Dar bir gelinlik giymek için öncelikle fiziğinizin kusursuz olması gerekiyor vede hareketlerinizin kısıtlı çünkü çok fazla rahat edilecek bir model seçimi değil..Heleki bizim Türk kültürümüzde gelinlerin hep pistten inmediği bir düğün...
  2. 2010 gelinlik modelleri

2010 gelinlik modelleri

erzurum gelinlik modelleri erzurum gelinlik erzurumda modelleri herkez mutlaka birgün gelinlik giyeceğini hayel eder :) ben ederim valla:utan: ALLAHIM BÜTÜN BEKARLARA İÇİNDE DE BANA GİYMEYİ NASİP ETSİN İNŞALLAH:D ama evlilerde giymek isterlerse neden olmasın :) ödünç veririz artık:laugh::laugh:
  3. Akay gelinlik modelleri 2010

Akay gelinlik modelleri 2010

Türkiye'de gelinlik ve abiye firmalarının önde gelen isimlerinden biri olan Akay gelinlik 2010 gelinlik modelleriylede birçok genç kızımızın gelinlik tercihinde ilk sırada yer alıyor.Sizlere Akay gelinlik modellerinden seçmiş olduklarımı paylaşıyorum
  4. Fransız gelinlik modelleri 2010

Fransız gelinlik modelleri 2010

fransız gelinlikleri fransız gelinlik modelleri 2010 gelinlik modelleri fransiz gelinlikleri 2010 2011 Zarifliği,kumaşının ve tüllerinin kalitesi dünyaca ün yapmış Fransız gelinlik modellerinden sizler için seçtiklerimi paylaşıyorum
  5. 2013 Stephanie Allin Şahane Gelinlik Koleksiyonundan Örnekler

2013 Stephanie Allin Şahane Gelinlik Koleksiyonundan Örnekler

stephanie allin 2013 2013 gelinlik modelleri Sevgili melekler, İngiltere'nin ünlü gelinlik tasarımcılarından Stephanie Allin son derece sade ve şık 2013 gelinlik modelleri ile karşınızda. ''Day and Night'' (Gündüz ve gece) tenmasıyla görücüye çıkan gelinlikler düğün sonrası bile giyilebilecek derecede sade ve şık tasarlanmış. Fiyonkların ve dantel işlemlerin göze çarptığı Stephanie Allin...

Sayfayı Paylaş