gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

stor perde kullanıyormusunuz?

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Stor Perde Modelleri kullanıyor musunuz tam olarak bilemiyorum yenide çıktı sizlere güzel stor perde modellerini bularak resim olarak eklemeye başlayacağım. Bu arada portal bölümümüzde de stor perde trendleri konumuzdan yararlanarak yeni fikirler edinebilirsiniz. GÜzel dizayn edilmiş stor perde Stor perdelerin hemen hemen bütün kadınların bildiği gibi temizlik durumları sıkıntıları yüzünden biraz kullanmadıklarını biliyoruz. Stor perde nasıl temizlenir konumuzdan da sizler nasıl temizlik yapılacağı ile ilgili yararlı bilgiler bulabilirsiniz.

Stor perde modeline güzel bir örnek daha Şimdi sizlere oluşturacağım galeride yer alan store perde modelleri ile ilgili satış noktalarını bmilmiyorum resimlerin tamamını google üzerinden toparladım ama dilerseniz buradaki linkte sizlere stor perde modelleri hakkında bilgiler verebilir. Linkten sunduğum site üzerinden de aynı zamanda kapıda ödeme ile de satın bile alabilirsiniz. Evlerinizde yatak odalarınızda mutfaklarınızda, keyfe keder ve renk uyumuna uygun olarak seçeceğiniz stor perdeleri kullanabilirsiniz arkadaşlarım. Şimdi bu perdelerimize uygun örnekler sunuyoruz. Küçük resimlere ayrıca tıklayarak galeride, büyük halde görebilirsiniz.

Ahşap Stor Perde modelimiz Beyaz renkte stor perde modeli işyerleriniz için GÜzel dizayn edilmiş stor perde desenli stor perde modeli işyerlerine iyi gider Lila rengi stor perde modeli Yine Pembe tonda stor perde modeli Mor renkli stor perdeler mutfaklara özel Oturma odalarınıza stor perde modeli iyi gelecektir Oturma odasına böyle stor perde yapabilirsiniz Oturma odasına böyle stor perde yapabilirsiniz Siyah ve kırmızı uygulamalı stor perde modeli

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 26 Mart 2016
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113
    Konumuza yeni stor perde modellerinin trendleri eklenmiştir. 26/03/2016

stor perde kullanıyormusunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Stor perde modelleri

Stor perde modelleri

stor perde Her ne kadar çoğu kişi stor perdeleri mutfak için düşünüp yaptırsada yinede evin her odasına kullanabileceğiniz bir model benim düşüncem Odalarınızın ve mobilyaların rengine göre uyumluluk sağlandığı zaman gayet hoş ve şık görüntüyü yakalayabilirsiniz üstelik oldukçada kullanışlı pratik bir model
  2. 2011 stor perde modelleri

2011 stor perde modelleri

Gerçekten de stor perde son zamanlarda moda oldu. Hem estetik ve şık görünümü hem de kullanışlı olması yönüyle stor perde modelleri çokça tercih ediliyor sizlerde evlerinizde stor perde kullanmak istiyorsunuz buyrun meleklerim ve şunuda belirtmek istedim fiyatları ise m2′si ortalama 20 – 25 TL...
  3. 2014 Stor Perde Modelleri

2014 Stor Perde Modelleri

Modern Stor Perde Modelleri Yeni Sezon Stor Perde Modelleri 2014 En Yeni Stor Perde Modelleri Stor perdeler normal perdelerden şık ve modern görünümlü olmalarının yanı sıra kullanışlı perdeler olarak bilinmektedir. Farklı bir perde modasını evinize ya da iş yerinize davet etmek istiyorsanız stor perde sizler için kaçırılmaz fırsatlar arasında yer alacaktır. Farklı görünümü ile sizleri...
  4. Japon Perde Zebra Stor Modelleri

Japon Perde Zebra Stor Modelleri

japon perde modelleri, perde modelleri 2014, perde modelleri 2015, stor perde modelleri, japon stor perde modelleri Bana göre bir evin dekorasyonuna en büyük şıklığı veren detayın başın da perde modelleri geliyor. Perde modelleri bulunduğu odanın mobilyalarına da şıklık katarak dekorasyonu ön plana çıkarıyor. Perde modelleri her odanın mobilyalarına ve konseptine göre farklı renk ve...
  5. Stor Perde Nasıl Silinir?

Stor Perde Nasıl Silinir?

Günümüzde gerek evlerde gerek ofis ve iş yerlerinde en çok tercih edilen perdelerden biride stor perdelerdir.Stor perdeler prartik kullanışının yanında estetik görünümüylede mekanlara farklı bir boyut kazandırıyor.Bu hem şık hem de pratik perdeler, geleneksel seçim olan tül perdelerin pabucunu dama atmış görünüyor. Stor perde kullananların en çok merak ettikleri,Stor perde nasıl...

Sayfayı Paylaş