gebe
  1. titiz bayan

titiz bayan Forum Okuru

stor perdelerimi nasıl temizlerim

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında titiz bayan tarafından paylaşıldı.

selam ısınmak için soba kullanıyoruz bacada sanırım problem var arada bir rüzgarlı havalarda tüttüğü oluyor daha yeni yaptırdığım stor perdelerim ne yazıkki is lekesi oldu açık renk olduğu için hoş bir görüntü oluşmuyor piyasada stor perdeleri temizleyen firmalar varmış ama benim bütçem buna müsait değil kendim temizlemem gerekiyor bana stor perdelerimi en kolay nasıl temizleyebilirim bilgi veren olursa memnun olurum

stor perdelerimi nasıl temizlerim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Stor Perdeler

Stor Perdeler

Evinizin çok daha sıcak bir yuva olması ve daha güzel görünmesi için muhteşem bir fikir. kullanımı hakkında iyi bir bilgiye sahip olmak gerek tabiki.
  2. Stor perdeler nasıl temizlenir?

Stor perdeler nasıl temizlenir?

Merhaba kızlar acaba Stor perdeler nasıl temizlenir? siz önerilerinizi sunarsanız sevinirim
  3. Stor perdelerin temizliği nasıl yapılır

Stor perdelerin temizliği nasıl yapılır

Stor perde nasıl temizlenir Stor perdelerin temizliği nasıl yapılır "Ömür biter ev işi bitmez" bu benim anneciğimin sözleri. Çokta haklı kendisi. Evet her gün ev işi yapılıyor ve bitmiyor, bu toz nerden geliyor bilinmez. Lakin bitmeyen işleri yapmayın olmaz ama püf noktalarını bilmek olur diyor ve sizlere stor perde temizliği hakkında bilinmesi gereken bilgileri aktarıyoruz...
  4. Perdelerimi en iyi nasıl temizlerim ?

Perdelerimi en iyi nasıl temizlerim ?

Merhaba tecrübeli melekler. Benim perdelerim genelde stor perde ama bir odada da tül var.Acaba perdelerimi pırıl pırıl olacak şekilde nasıl temizleyebilirim ? Neler önerirsiniz ?
  5. Stor Perdeler Nasıl Çıkarılır?

Stor Perdeler Nasıl Çıkarılır?

stor perdeler, stor perde nasıl çıkarılır, stor perde temizliği Sevgili melekler, sn zamanlarda evlerimizde tercih ettiğimiz stor perdeler, şık görünüşü ve kullanışlılığıyla elimizin altında olmaya devam ediyor. Çeşit ve renk seçenekleriyle tüm hanımların rahatça kullanabildikleri stor perdelerin nasıl çıkarıldığı hakkında bilgiler vermek istiyoruz sizlere bu yazımızda... Özel bir...

Sayfayı Paylaş