gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Stor perdelerin temizliği nasıl yapılır

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Stor perde nasıl temizlenir Stor perdelerin temizliği nasıl yapılır

"Ömür biter ev işi bitmez" bu benim anneciğimin sözleri. Çokta haklı kendisi. Evet her gün ev işi yapılıyor ve bitmiyor, bu toz nerden geliyor bilinmez. Lakin bitmeyen işleri yapmayın olmaz ama püf noktalarını bilmek olur diyor ve sizlere stor perde temizliği hakkında bilinmesi gereken bilgileri aktarıyoruz Melek'ler.

Stor perdeleriniz beyaz, taba, krem renkliyse tozlanmaları ve kirlenmesi dahabelirgin olurlar. Şimdi sizlere stor perdelerinizi temizlemeniz için neler yapmanız gerektiği konusunda bilgiler sunacağız. ihtiyacınız olan tek şey normal bir çamaşır deterjanı, bir lavabo ya da küvetle bir diş fırçası...
    Stor Perdelerinizi yeni gibi yapmak için adım adım yapılması gerekenler şunlardır;

Önce Perdelerinizi yuvarlak mekanizma çubuğundan çıkarın.
    Küvet veya lavaboyu ılık su ile doldurun.
    Suya bir fincan çamaşır deterjanı ilave edin. Perdelerin daha açık olmasını istiyorsanız (beyaz güneşliklerde olduğu gibi) renk vermeyen bir beyazlatıcı kullanabilirsiniz.
    Güneşlikleri küvet veya lavaboda iki üç saat ıslatın. Eğer perdeleri lavaboda ıslatıyorsanız lavaboya rahat sığmaları için ya onları katlayabilirsiniz ya da her defada parçasını koyabilirsiniz.
    Perde üzerinde özellikle kir bulunan yerleri diş fırçasıyla hafifçe sürterek kirleri izole edin Fırçayı deterjanlı suya batırın ve gerek suyun içinde iken gerekse ıslak halde sudan çıkararak ovalayın.
    Perdeleri sudan çıkarın ve kontrol edin. Tem temiz olmadıklarını hissederseniz lavoba veya küveti boşaltıp daha sıcak su deterjanla tekrar doldurun. Perdeleri birkaç saat daha suda bırakın.
    Perdeleri kurumaları için küvetin veya lavabonun ya da duşun üzerine asın.
    Tekrar stor perdeleri mekanizmasına takın ve camınızın önüne asın.

Stor perdelerin temizliği nasıl yapılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Stor perdeler nasıl temizlenir?

Stor perdeler nasıl temizlenir?

Merhaba kızlar acaba Stor perdeler nasıl temizlenir? siz önerilerinizi sunarsanız sevinirim
  2. En Kolay Stor Perde Temizliği Nasıl Yapılır?

En Kolay Stor Perde Temizliği Nasıl Yapılır?

stor perde temizliği stor perdeler nasıl temizlenir stor perdelerin temizliği nasıl yapılır Perde modelleri bir evin atmosferini olumlu olumsuz değiştir ve ev dekorasyonunda önemli bir yer teşkil eder. Günümüz de hemen hemen tüm evlerde stor perdeler kullanılmaktadır. Şık ve kullanışlı olmasından yana tercih edilirken birçok kişinin kafasını karıştıran stor perde temizliği hakkında size...
  3. Stor Perde Temizliği Nasıl Yapılır?

Stor Perde Temizliği Nasıl Yapılır?

stor perde temizliği, stor perdeler nasıl temizlenir, stor perdeler Sevgili melekler, son zamanlarda ev dekorasyonunda pek çok kadın tarafından tercih edilen stor perdeler, şık görünüşleri ve dekorasyonlara kattıkları ayrı bir havayla göze çarpmaktadır. Bu perdeler polyester iplikten üretilir ve apre denilen özel bir uygulama ile kaplanır. Bu işlem perdeye çok sert olmayan, plastik hissi...
  4. Stor Perdeler Nasıl Çıkarılır?

Stor Perdeler Nasıl Çıkarılır?

stor perdeler, stor perde nasıl çıkarılır, stor perde temizliği Sevgili melekler, sn zamanlarda evlerimizde tercih ettiğimiz stor perdeler, şık görünüşü ve kullanışlılığıyla elimizin altında olmaya devam ediyor. Çeşit ve renk seçenekleriyle tüm hanımların rahatça kullanabildikleri stor perdelerin nasıl çıkarıldığı hakkında bilgiler vermek istiyoruz sizlere bu yazımızda... Özel bir...
  5. stor perdelerimi nasıl temizlerim

stor perdelerimi nasıl temizlerim

selam ısınmak için soba kullanıyoruz bacada sanırım problem var arada bir rüzgarlı havalarda tüttüğü oluyor daha yeni yaptırdığım stor perdelerim ne yazıkki is lekesi oldu açık renk olduğu için hoş bir görüntü oluşmuyor piyasada stor perdeleri temizleyen firmalar varmış ama benim bütçem buna müsait değil kendim temizlemem gerekiyor bana stor perdelerimi en kolay nasıl temizleyebilirim bilgi...

Sayfayı Paylaş