gebe
  1. Ausencia

Ausencia Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    18

Storage Wars - Depo Savaşları

Konu, 'Tv Yarışmaları ve Programlar' kısmında Ausencia tarafından paylaşıldı.

History Channel' in benim için vazgeçilmezleri arasında bu program. Depo savaşları , stratejik hamlelerin olduğu , heyecan ve keyifli izlenecek bir program.

Özellikle yaşlı koleksiyoncu Barry Weiss tam seyirlik .

Tavsiye ederim , mutlaka bakın .

Storage Wars - Depo Savaşları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. maganic-wars oyunu

maganic-wars oyunu

http://www.oyuncinim.com/veri/333316862f181469dd29ea7ebcb667809e758677e.swf
  2. Çanakkale Savaşından Savaş Hileleri

Çanakkale Savaşından Savaş Hileleri

şehirler savaşı hileleri sehirlersavasi hileleri şehirler savaşı hilesi okul savaşları hilesi DÜNYA SAVAŞ LİTERATÜRÜNE ''ÇANAKKALE GEÇİLMEZ'' DİYE KAZINAN ÇANAKKALE SAVAŞLARI'NDA, ÜUTTEFIK GÜÇLERİN BAŞVURDUĞU SAVAŞ HİLELERİ ÇOK CAN YAKTI. ÇEKİLMENİN BAŞARILI SONUÇLANMASI İÇIN GERİDE TAKİP EİILMELERİNE KARŞI KONSERVE KUTULARINDAN OLUŞTURDUKLARI MAYINLAR BIRAKILDI. DENiZDE VE KARADA...
  3. Star Wars: Klon Savaşları Filmi Melekritik

Star Wars: Klon Savaşları Filmi Melekritik

kılon savaşları sıtar vors klon savaşları sıtar vors kılon oyunları star vols klon oyunu Siz beni tanımıyor olabilirsiniz. Ama ben sizin kim olduğunuzu doğduğumdan beri gayet iyi biliyorum. Hikaye bakımından son, kronoloji ve kalite bakımından ilk Yıldız Savaşları üçlemesi ile büyümüş bir genç olarak, o filmlerin benim için anlamı ölçülemez. Yıllar sonra kitlelerce dalga geçilen, odunumsu...
  4. Koyunhisar Savaşı

Koyunhisar Savaşı

18 Temmuz ve 27 Temmuz 1302 tarihleri arasında Osmanlı Beyliği ile Bizans İmparatorluğu'nun yaptığı muharebelere topyekün Koyunhisar Savaşı denir. İki devlet arasındaki tarihteki ilk savaş. Savaşı Osman Bey yönetimindeki Osmanlı ordusu kazanmıştır. Bizans İmparatoru II. Andronikos Paleologos firar ederek canını kurtarmıştır. Savaşın Sebebi Osmanlıların İzmit'e yaklaşmalarından korkuya...
  5. Mouse wars Oyunu

Mouse wars Oyunu

Değişik bi oyun deneyin kolay gelsin.... seçilen oyun :serefe:

Sayfayı Paylaş