gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Streç Çarşaf Nasıl Katlanır? (Video)

Konu, 'Evim ve BEn & Ev Genel Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

streç çarşaf, nasıl katlanır, tarifi, görüntüleri, videosu, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler,
    Bu videoyu izlemeden önce çok zorlanıyordum.Bir türlü istediğim gibi olmuyordu,bir tarafı mutlaka kırışık kalıyordu.E,açıp ütülesem de boşa zaman kaybı!..

Artık çarşaflarım çok düzgün,seyredin sizin de olsun ...:tik:

2. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Gormustum bu videoyu,ben yinede bildigim yolla katliyorum.

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Aaa o kadarda uğraşıyordum olmuyordu, bende rulo gibi sarıp kaldırıyorudm:) Meğerse ne kadar basit ve düzenliymiş :) Çok tşk ederim Titan, sayende yeni birşey daha öğrenmiş oldum:kiss:

4. shimmer

shimmer Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler! Süpermiş! Çok zorlanıyordum.

5. selenga

selenga Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu video iyi olmuş can sıkıcı bir durum idi.

6. BynCan

BynCan Forum Okuru

Cok faydali bi paylasim parmaklarina saglik titan..

7. dünüş

dünüş Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    bende böyle katlıyorum :D

Streç Çarşaf Nasıl Katlanır? (Video) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çarşaf

Çarşaf

İnce çarşaf ahlak zayıflığına, normal çarşaf iffetli olmaya, Kadını ucube gibi gösteren kaba ve çirkin çarşaf yoksulluğa, Erkeğin çarşaf giydiğini görmesi üzerinde bulunan emanete yahut bir şeyden gizlenmeye, Çarşaf içinde uyuduğunu görmek dindar bir kaddınla evlenmeye, Kırmızı çarşaf kadın yüzünden kavgaya, Parlak ve dikkat çekici renkli çarşaf kadının töhmet altında olmasına, Hasta kadının...
  2. Google Video Nasıl Eklenir ?

Google Video Nasıl Eklenir ?

google video google video nasıl eklenir googleye nasıl fotoğraf eklenir Merhaba değerli üyelerimiz Google video eklemek için yeni konu aç dedikten hemen sonra karşınıza çıkan pencereden tuşuna basarak aşağıdaki şekilde google videolarınızı ekleyebilirsiniz. Dip not: Telif hakkı bulunan müzik klip film(fragman hariç) konular eklenmicek bilginize
  3. T-shirt Nasıl Katlanır? :D

T-shirt Nasıl Katlanır? :D

tshirt nasıl katlanır, pratik katlama yolu, hızlı paket, nasıl yapılır, nedir, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Japonlar tshirt katlamanın çok kolay yolunu bulmuşlar.Tek harekette düzgün mü değil mi diye düşünmeden tshirtlerimizi katlayacağız artık.Ne pratik adamlar bu uzakdoğulular...Ayakta alkışlıyorum...:D:D http://www.youtube.com/watch?v=b5AWQ5aBjgE
  4. Ev Yapımı Çarşaf Böreği nasıl yapılır ya

Ev Yapımı Çarşaf Böreği nasıl yapılır ya

Kızlar kocam çarşaf böreği yapmamı istiyor ya ben ne bilim çarşaf böreğini de diyemiyorum normal börek yapmayı zaten zor biliyorum:) Sizden bu konuda bana yardım etmenizi de istiyorum lütfen Ev Yapımı Çarşaf Böreği nasıl yapılır tarifini verin.
  5. Saçlarınızı Nasıl Yıkamalısınız ? (video)

Saçlarınızı Nasıl Yıkamalısınız ? (video)

Bu konu; Saçlarınızı Nasıl Yıkamalısınız ? (video) hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, saçlar kadınların en doğal mücevherleri diyoruz ama bu kıymetli mücevherlere gereken ilgiyi yeterince gösteriyor muyuz tartışılır. Saç sağlığı temizlikle başlar elbette. Yalnız sanılanın aksine saçları temiz tutmak adına hergün yıkamak da doğru değildir. Böyle yaparak saç derinizdeki yararlı...

Sayfayı Paylaş