gebe
  1. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63

stres atalım birazda

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında narçiçeğimm tarafından paylaşıldı.

melekler bazen çevremizdeki insanlarla konuşma çok zordur yargılamalar yorumlar nasılda yorar inasanı kimseyle konuşamaz hale geliriz bazen içimize atarız bi sıkıntımız olduğu zaman ama hiç tanımadığımız birileriyle konuşmak çok kolaydır çünkü yargılamaktan ziyade yardımcı olurlar bize gelin bizde bura yazalım yakınlarımıza anlatamadıklarımızı

2. narçiçeğimm

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63
    offffffff herkesden herşeyden kaçasım var

3. silarana

silarana Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    offf bndee çokkk özledimm:((((

4. narçiçeğimm

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63
    özlemek hem güzel hem kötü hem acı hem tatlı

stres atalım birazda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Stres...

Stres...

Stres; gündelik yaşamda karşılaşılan olaylar sonucu hissedilen sıkıntı ya da zorlanma durumudur. Çok eskiden beri fizik biliminde; “maddenin kendi üzerine uygulanan güce gösterdiği tepki” anlamında kullanılan STRES terimi; son 20 yılda tıp, fizyoloji, sosyoloji, psikoloji, psikiyatri alanlarında ve gündelik yaşamda herkesin kullandığı popüler kavramlarından biri haline gelmiş, kitle iletişim...
  2. Stres

Stres

Bakınız; Zulmet, Sıkıntı
  3. Stres(...

Stres(...

DEPRESYON VE PSİKO-SOSYAL ANALİZİ Çağın hastalığı olarak bilinen depresyon aslında varlığı bilinmeyen bir rahatsızlık mıydı ? yoksa son zamanlarda artışa bağlı olarak mı bu kadar gündeme oturdu? Aslında depresyon olarak bilinen durum toplumumuzda hep vardı. Ama biz bunu depresyon değil, keyifsizlik, can sıkıntısı, halsizlik gibi anlamlarla tanımladık. Yıllar boyu genel olarak benzer...
  4. Biraz da kızlar savaşarak stres atsın :)

Biraz da kızlar savaşarak stres atsın :)

Sinirimin çok bozuk olduğu zamanlarda stresimi atıcak bişiler araraken 3D Kızıl Ordu oyununu buldum. Grafikleri iyi olan bu oyunda savaşarak gerçekten bütün sinirimi çıkartıyorum. Sanırım erkeklerin bu tarz oyunları neden bu kadar çok oynadıklarını şimdi daha iyi anlıyorum. :dp8:
  5. Stres

Stres

Yüzümde kolumda bacaklarımda yaralar oluştu kaşıntısız doktora gittim bütün tahlillerim temiz psikolojik stres yarası dediler ne yapabilirim?

Sayfayı Paylaş