gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Stres aTmak isteYen Melekler BuyRun =)

Konu, 'İlginç Siteler' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

ßuyrun toKatLayın , Stres atın [​IMG][​IMG]

Stres aTmak isteYen Melekler BuyRun =) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atmak

Atmak

Atmak mutad olmayan şeyleri bir yere doğru atmak, fıtratı zorlamak ve akıl dışı iş yapmakla tabir edilir. ( Atılabilir cisimler için Taş, Atış Yapmak , Ok ve Mancınık maddelerine bakınız.)
  2. Buyrun meleklerım..melek gifleri

Buyrun meleklerım..melek gifleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. stres atmak istiyorsanız tam size göre bir oyun:)

stres atmak istiyorsanız tam size göre bir oyun:)

stres atmak için oyunlar stres atmak için oyun istiyorum şiddete karşıyız tabiki:D bu sadece oyun.birazda olsa stres atma.:D TIKLA
  4. zayıflamak isteyen melekler buraya koşunn !!

zayıflamak isteyen melekler buraya koşunn !!

melekler ben geçen yıl zayıflamaya karar verdim ve tam tamına 6 kilo verdim 1.5 2 ay kadar süre zarfında neler yaptığımı sizlere söylemek istedim belki zayıflamak isteyenelrinz olursa faydam olabilir diye beşi biryerde çayı kullandım (funda yaprağı,biberiye,mate yaprağı,yeşil çay,kekik bunlardan oluşuyor çayımız ) bu çayı düzenli olarak bir günde üç bardak tükettim. çayın haricinde çok fazla...
  5. Melekler stres tipinizi öğrenin

Melekler stres tipinizi öğrenin

Stres, modern çağın hastalığı. Her zaman, her yerde hayatımızın içinde sağlığımızı tehdit etmeye devam ediyor. Çağın bu hastalığıyla başetmenin yolları ise aslında oldukça basit. Bunun için öncelikle stresin belirtilerini tanımanız gerekiyor. Aşağıda sizi en iyi ifade eden cümleyi işaretleyin, stres tipinizi ve çözüm yollarını öğrenin. * Her zaman büyük hedefleriniz mi var? * Her zaman,...

Sayfayı Paylaş