gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

stres nasıl giderilir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kızlar bu aralar bebeklerden çok stresteyim. sters giderme yollarını biliyor musunuz nasıl atma yolları var stresi ilaçta kullanmak istemiyorum. kahveyimi azaltim napim ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

stres nasıl giderilir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. burun akıntısı nasıl giderilir

burun akıntısı nasıl giderilir

burun akıntısı nasıl giderilir Burun akıntım var bunu nasıl giderebilirim. Bugünlük akıntısı geçsin yeterli arkadaşlarım. Mendil elimde vallahi rezil durumdayım şıpır şıpır yaa :S
  2. ÇOcuklarda kabızlık nasıl giderilir ?

ÇOcuklarda kabızlık nasıl giderilir ?

çocuklarda kabızlık nasıl giderilir nasıl geçer kabızlık için neler yemeli ve neler tüketilmeli ? İlaçsız ve kullandığınız bitkisel güzel bir yöntem var ise denediğiniz iyi olur arkadaşlar. Ama lütfen denediğiniz vesonuç aldığınız bir yöntem olsun.
  3. Doğum Lekesi Nasıl Giderilir

Doğum Lekesi Nasıl Giderilir

doğum lekeleri nasıl geçer doğum lekeleri için çözümler Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda kimi zaman ruhsal sorunlar yaratan ve daha bir çok olumsuz etkilere neden olan doğumsal lekeler için bu yazımızda etkili bilgilere değiniyor ve doğum lekeleri nasıl giderilir hepbirlikte öğreniyoruz Melek'ler. Suna Dumankaya’dan Yüzdeki doğum lekeleri için kür Akşamları bir armut kabuğunu...
  4. Çatlaklar Nasıl Giderilir

Çatlaklar Nasıl Giderilir

Cilt lekelerinin tahmin edebileceğiniz gibi birçok nedeni var. Ancak en çok bilinen nedenler stres, sağlıksız beslenme, kalitesiz kozmetik malzemeleri kullanma ve hamilelik şeklinde. Eğer cilt lekelerinizden bir an evvel kurtulmak istiyorsanız size sunacağımız basit önerilere göz atmanız faydanıza. İlk olarak sivilcelerinizden kurtulmalısınız. Sitemizde ergenlik sivilceleri başta olmak üzere...
  5. ağız kokusu nasıl giderilir..

ağız kokusu nasıl giderilir..

Merhaba,Bu sorunum yüzünden insan içine çıkamaz oldum.Bir yere gidince biriyle konuşurken şekilden şekile giriyorum.Lütfen bana da yardım edin ağız kokusunu nasıl giderebilirim :(

Sayfayı Paylaş