gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Stres oyunu

Konu, 'Bi Dakka Acayip Bi Fikrim Geldi :)' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar stresten kurtulmak için size onunla oyun oynamanızı öneriyorum:) Nasılmı ??

Bu bilgisayar başına yada arkadaşlarınızla oynanacak bir oyun değil:laugh:

Ben Çalışıyorum. Akşam eve geldiğimde kafamda hep iş oluyordu. :n028:

Bir yolunu buldum ve örgü örmeğe başladım. 2 senedir kışın özellikle hoş yünler alır değişik şeyler örerrim..

Şiddetle tavsiye ediyorum.

Değişik yol bilenler varsa buyursun anlatsın. Stres nedenini düşüne düşüne hasta etmeyin kendinizi..

2. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Ben ne yaparsam yapayim cok stresli oluyordum simdi cozumunu buldum,yagli boya resim yapiyorum biraz etrafi kirletiyor fakat bende cok ise yariyor,simdilik ese dosta yapiyorum,yakinda satarim dermisim hehh hehh..

3. papatya57

papatya57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    evet bende sana katılıyorum canım örgü örmek acayip stres atttırıyo ama eğer örgü bilmiyorsanız daha çok strese girebilirsiniz:)

4. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Bunu bende düşünmeyilim. Güzel bir fikir. Sağol canım.

5. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Öğrendikten sonra emeğini bamak nasıl bir duygu acaba:)

6. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de stres atmak için oğlumla ders çalışıyorum:D

7. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Çocuklarla zaman geçirmek gibisi varmı. Çocuğum yok ama çok şeker 6 yeğenim var.. Onları alıp alışveriş yapıyorum bazen:)

8. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Emegini harcayarak ortaya cikardigin esere gururla bakmak cok guzel bir duygu,ayrica yapim asamasinsa kafan yaptigin is ile mesgul oluyor ve ister istemez hayatin kargasasindan kurtuluyorsun.

9. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Bahar neredeyse geldi ve cok sevdigim bir sey yaptim iki gun once,once balkonu guzelce temizledim,sonra aldigim alti tane cin gulunu ve iki tana karanfili saksilara ektim,kaktuslerimin saksilarini degistirdim ve simdi balkonum cok guzel oldu.En azindan bir seyler ile ugrastim ve rahatladim.Sirada menekseler var,haftaya uzun saksilarima menekse almayi planliyorum,iyiki balkonum cok buyuk,yoksa hicbir sey yapmadan patlardim.

10. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Hafta sonu bizde ailecek şehire uzak bir yerde tarlamız var. Oraya gittik. Herkes kendi adına ağaç dikti... Süper eğlenceli bir iş.. Arada çıkan öcüklerden korktum ama yinede güzel ve yorucu bir gündü...

11. Mahperver

Mahperver Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Örgü örmek dantel işi kış mevsimi için çok harika bir fikir..sıcacık evinde oturursun akşamlar bir ön bir arka ör örebildiğin kadar..:dil:
    Ama havalar ısınınca seeroseun dediği gibi balkondaki çiçeklerimi tekrar ekerim arlarına yenilerini eklerim,çok zevk aldığım bir şeydirayrıca gözlemlediğim kadariyla insan toprağa yakın iken içine bambaşka bir huzur doluyor..tarla fikri de çooook iyi bir fikir,şehirden ses kalabalık gürültüden uzaklaşmak da..bizim de böyle bir tarlamız var gerçi daha yeni yeni ekildi herşey ama şimdiden ileride çok huzurlu haftasonları geçireceğimize inanıyorum..
    Rabbim sağlık ve afiyet versin hepimize..
    Sevgiler canlarım..

Son düzenleme: 23 Mart 2010
  12. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Insallah canim,huzur ile,saglik ile gule gule zaman gecirin tarlanizda,nedenini bilmiyorum fakat ben de toprak hastasiyim.

13. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Ne guzel bir hafta sonu gecirmissiniz,en sevdigim sey,agaclar,cicekler vs ile ilgilenmek,en azindan parka gitmek bile yeterli geliyor ara sira stres icin bire bir.Beni de alin bir daha ki gidisinizde..

14. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    ewet örgü örmek insanı rahatlatıyo

15. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

keşke bende örgü bileydimde işleyeydim=),
    ben nette stres atıyorum ama gözlerimde ağrıo:D
    en isimiii polianyacılık oynamak

Stres oyunu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Stres...

Stres...

Stres; gündelik yaşamda karşılaşılan olaylar sonucu hissedilen sıkıntı ya da zorlanma durumudur. Çok eskiden beri fizik biliminde; “maddenin kendi üzerine uygulanan güce gösterdiği tepki” anlamında kullanılan STRES terimi; son 20 yılda tıp, fizyoloji, sosyoloji, psikoloji, psikiyatri alanlarında ve gündelik yaşamda herkesin kullandığı popüler kavramlarından biri haline gelmiş, kitle iletişim...
  2. Stres

Stres

Bakınız; Zulmet, Sıkıntı
  3. stres atmak istiyorsanız tam size göre bir oyun:)

stres atmak istiyorsanız tam size göre bir oyun:)

stres atmak için oyunlar stres atmak için oyun istiyorum şiddete karşıyız tabiki:D bu sadece oyun.birazda olsa stres atma.:D TIKLA
  4. Stres(...

Stres(...

DEPRESYON VE PSİKO-SOSYAL ANALİZİ Çağın hastalığı olarak bilinen depresyon aslında varlığı bilinmeyen bir rahatsızlık mıydı ? yoksa son zamanlarda artışa bağlı olarak mı bu kadar gündeme oturdu? Aslında depresyon olarak bilinen durum toplumumuzda hep vardı. Ama biz bunu depresyon değil, keyifsizlik, can sıkıntısı, halsizlik gibi anlamlarla tanımladık. Yıllar boyu genel olarak benzer...
  5. Stres

Stres

Yüzümde kolumda bacaklarımda yaralar oluştu kaşıntısız doktora gittim bütün tahlillerim temiz psikolojik stres yarası dediler ne yapabilirim?

Sayfayı Paylaş