gebe
  1. necla

necla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

stresli bir gun

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında necla tarafından paylaşıldı.

Eki Görüntüle 158 bugun hic iyi degilim agriyla uyandim migrenim tuttu ustune birde disim agriyor dayanamiyorum ;disarda berbat bir hava yagmur yagiyor ve soguk;evet soguk memleketimde sicak kavururken biz burda usuyoruz;disari bakinca icim karariyor;neyseki melekler mekaninin melekleri var guzel vakit gecirebilecegim;onlarin sicacik sevgisi isitir beni hepsini coooookkkkk cooookkkkkkkkkk SEVIYORUM... Eki Görüntüle 158

Son düzenleme: 30 Ağustos 2008
  2. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: stresli bir gun
    canım benim bendede aynı dert var bugün migrenim felaket tuttu ilaç aldım şimdi gidip odama yatacağım... tavsiyem karanlık oda migrene iyi geliyor.. başını sık ve yat iyi olman dileğiyle...

3. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

kizlar gecmis olsun cok uzuldum ama necla serin hava icin yagmur icin seni kiskaniyorum

4. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Gecmis olsun arakdaslar, ilaclariniz alin bol bol dinlenin oldu mu:)

5. necla

necla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar cok tesekkur ederim.

6. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Geçmiş olsun dileklerimle arkadaşlarım... Neclacım, biz hep buradayız canım, yalnız değilsin merak etme :)

7. gökçe

gökçe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Geçmiş olsun melekler. Acil şifalar. Migrenin devası belli. Sizde biliyosunuzdur sanırım. Stresten uzak olmak, ilacını almak ve sessiz ve sakin bir yerde dinlenmek. Tekrar geçmiş olsun....

8. Beyazca

Beyazca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

geçmiş olsun canımmmmmm gurbet özlemide buna vurmuş iyicene üşümüşsün sana türkiyeden ankaradan sıcak bir selam gönderdim al sıcak kollarımı boynuna sardım sende sar ve çabucak iyileş

9. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0

geçmiş olsun neclacııım...benim anneminde migrenii vardıı ordan biliyoruum çok kötüü..allah yardımcın olsun...annem saatlerce yatardıı hiç kalkmazdıı artık bir yerden sonra ilaçta fayda etmezdii..acil şifalar diliyorum sana canııım

stresli bir gun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Stresli çocuklar daha çok ateşleniyor

Stresli çocuklar daha çok ateşleniyor

çocuklar neden ateşlenir bebekler neden ateşlenir çocuk Evdeki stres, çocukların hastalandıklarında ateşlenme risklerini artırıyor. Rochester Üniversitesi'nde pediatri profesörü Dr. Mary Caserta açıklıyor: "Elde ettiğimiz veriler, benim için hem sürpriz hem de şaşırtıcı oldu, çünkü bize çocukların sağlık durumlarının gelişimiyle ilgili muhtemel yeni yollar sunuyor." Archives of...
  2. Stresli Çocuklar

Stresli Çocuklar

Şehir hayatının olumsuzluklarından en çok çocuklar etkileniyor. Çalışan anne-babalar, küçük apartman dairelerinde sıkışan hayatlar, sanal oyunlar ve arkadaşlar… Kendini ifade etmekte zorlanan çocuklar, bunu aşırı yaramazlık ve saldırganlıkla dışa vuruyor. Bir başka ifadeyle çocuklarımız stres kurbanı. Huzursuzluk çıkaran, hırçınlık yapan, her istediğini ağlayarak yaptırmaya çalışan, kimi...
  3. Bu gun sızın gununuz

Bu gun sızın gununuz

BU GUN SIZIN GUNUNUZ DESELER Bu gunu nasil degerlendirmek isterdiniz, mesela butungun boyunca ne yapmak veya neyi yapmamak icin sikintinizi dindirirdiniz........
  4. Stresli misiniz, öneriler burada

Stresli misiniz, öneriler burada

Strese Karşı Pratik Öneriler İş yaşamı, günlük hayatın bitmek tükenmek bilmeyen koşuşturmaları, gün içinde yapılacak işlerin sayısındaki çokluk, stres faktörlerimizi artırmaya başladı. Sıkıntı, stres, gerginlik neredeyse herkesin şikayet konusu olmaya aday hale geldi. Sizlerden gelen maillere bakılırsa, özellikle iş hayatında olan ve kendisini stresten uzak tutmaya çalışanlar için acilen...
  5. ..Her Acı Bir Gun Siliyor Benden... Yarım Kalanlara Ragmen!!

..Her Acı Bir Gun Siliyor Benden... Yarım Kalanlara Ragmen!!

her acı bir günah siliyor benden yarım kalanlara rağmen

Sayfayı Paylaş