gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

stresli olup olmadığını öğrenmek istermisiniz?

Konu, 'Testler' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

çok dalgalanıyor diyorsanız,streslisiniz [​IMG]

2. melekinci

melekinci Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    çok dalgalanmıyor ama biraz stres varmış bende

3. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    benden sitres eksik olmaz ki feci dalgalanıyor

4. tatlı bela

tatlı bela Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    314
    Ödül Puanları:
    0
    bendede biraz dalgalanıyor azda olsa siters var galiba :S

stresli olup olmadığını öğrenmek istermisiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. rjunuzun taze olup olmadığına mutlaka dikkat edin

rjunuzun taze olup olmadığına mutlaka dikkat edin

Makyaj çantanızı yeniden dizmenin vakti geldi! Son kullanma tarihi dolan makyaj malzemesinin kullanılması sağlık açısından çok riskli... İngiliz bilimadamları, ruj ve maskaraların bakteri üremesine uygun ortam sağladığı ve makyaj malzemesinin kullanıldığı alanda enfeksiyon gelişmesine yol açabileceği uyarısında bulundu. Londra'daki College of Optometrists uzmanları, araştırmaya katılan...
  2. Sinüzit olup olmadığınızı test edin

Sinüzit olup olmadığınızı test edin

Sinüzit olup olmadığınızı test edin Kış aylarında en sık karşımıza çıkan hastalıklardan biri de sinüzit. Sinüzitin tedavisinde kullanılan yeni yöntemler yaşam kalitesini artırıyor 26 Kasım 2007 Pazartesi Sinüzit, Türkiye’de her yıl 15 milyona yakın kişiyi etkiliyor. Şeker hastalığı ve kalp yetmezliği kadar hayat kalitesini bozan bir hastalık olan sinüzit, sadece fonksiyonel açıdan...
  3. Erkeğin size aşık olup olmadığını nasıl anlarsınız?

Erkeğin size aşık olup olmadığını nasıl anlarsınız?

bir erkeğin sana aşık olduğunu nasıl anlarsın bir erkeğin aşık olduğunu nasıl anlarsın erkegin asik oldugunu nasil anlarsin Bir erkek âşık olduğunu nasıl gösterir dersiniz? Aşağıda vereceğimiz ipuçlarını gözden geçirerek erkek arkadaşınızın size sahiden âşık olup olmadığını test edebilirsiniz. İltifat eder Son söyleyeceğimiz sözü en bastan dile getirelim: Erkekler her ne kadar "Benim...
  4. Toza karşı alerjim olup olmadığını nasıl öğrenebilirim?

Toza karşı alerjim olup olmadığını nasıl öğrenebilirim?

merhaba arkadalr benim toza karşı ya alerjik astımımın olup olmamasından şüpheleniyorum kapalı veya kirli tozlu bi ortamda olduğum zaman durmadan öksürüyorum gözlerimden yaş damlıyo boğazımda toz gibi birşey hissediyorum 5-10 dk böyle devam ediyo fikri olan varmı??? Varsa yadrım etsin lütfen..... Yardımınıza ihtiyacım var...
  5. Yumurtlama dönemi olup olmadığı nasıl anlaşılır ?

Yumurtlama dönemi olup olmadığı nasıl anlaşılır ?

Kızlar melekler herkese selamlar Allah'ın selamı üzerinize olsun. Ovülasyon ve yumurtlama dönemi nasıl belli oluyor noktasında biraz sorularım var bana yardımcı olacağınız düşünüyorum. Adım eda ve ben 5 yıllık evliyim. Yaklaşık 2 aydır eşimle artık bebeğimizin olması hususunda bir araya gelerek konuştuk ve artık bebek istiyoruz. Ama ben buradaki yazan meleklere baktıkça daralıyorum. Yahu ne...

Sayfayı Paylaş