gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

stress hamile kalmayı zorlaştırıyor

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

Nasıl hamile kalınır Hamile kalma yöntemleri

selam kızlar,
    benimde herzaman desteklediğim bir konu bu stress kesinlikle herşeyin düşmanı olduğu gibi anne olmayıda engelliyor

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Bülent Uran, anne olmak istediği halde hamile kalamayan, yapılan tetkiklerde hiçbir fiziksel probleme rastlanmayan kadınlara, stresten uzaklaşmalarını tavsiye ediyor.

Dr. Bülent Uran, zihinsel iyileşme tekniklerini kullanarak kısırlığa neden olan stresi azaltmayı ve hamile kalmayı kolaylaştırmayı hedeflediklerini söyledi. Türkiye’de her yüz çiftten 15’inde görülen sebebi belli olmayan kısırlık tedavisinde de stresten arınmak başarı şansını artırıyor.

stresten nasıl kurtulacağımızı öğrenmeliyiz

stress hamile kalmayı zorlaştırıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamile kalmanın formülünü buldummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Hamile kalmanın formülünü buldummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

yumurtlayan yastık hamile kalma formülleri mrb kızlar sizlere etkili kürler yazıcam lütfen deneyin çünkü bunlarla hamiile kalmış pek çok arkadaşlar var ben de bu bilgileri sizlerle paylaşmak istedim lütfen sizinde bildiğiniz kürler ve bilginiz varsa bu sayfaya yazın hamile kalamayn bebekten yoksun kalan bizlere yardımınız olsun şimdiden yazan arkadaşlara teşekkür ederim
  2. hamile kalma riskim nedir :(

hamile kalma riskim nedir :(

merhabalar arkadaşlar.2 gün önce erkek arkadaşımla yüzeysel ilişkiye girdik.tam bir birleşme olmadı ve boşalmada olmadı ama zevk suyu denilen birşeylede hamile kalınabiliyormuş bugün adet kanamam olacak acaba kanama olduktan sonra hamile kalma gibi birşey söz konusu olabilirmi :(
  3. Hamile kalma ihtimalim?

Hamile kalma ihtimalim?

Merhaba; ben erkek arkadaşımla 4-5 kez ilişkiye girdim ama hiç içime boşalma durumu olmadı. Ben fazlasıyla korkuyorum hamile kalırmıyım die. mide bulanması, kasıkların ağrıması gibi klasik belirtiler bende yok ama daha yeni diye başka belirtiler arıyorum.. Adetim 4gün gecikti. ben daha çok endişelenmeye başladım. karnımda her geçen gün büyüyor gibi. yada bilmiyorum bu benim kendi kuruntum...
  4. hamile kalmanıza yardim

hamile kalmanıza yardim

Mrbb hamile kalmak istyrsnz oncelikle tabiki bol dua edin snrasnda ilk once doktra gdp rutun kntrolunzu yaptrn eger saglkliysnz evde quick marknn yumurtlik testi gitti gidyorda cok ucuz ondan alin ve adet bitimnden 5 gun snra yapmaya baslayn testi bu arada iliskiyede baslayin hergun ve yumurtlk testinde 2 cizgiyi gordgnz an o gunde muhakak iliskiye girin cnku 42 saat snra yumurtnz catlick vee...
  5. Hangi günler hamile kalmam?

Hangi günler hamile kalmam?

Dogum kadın doktorların bazı açıklamalarına göre. korunmasız girilen ilişki ne zaman olursa olsun gebeliğe sebep olabilir. Fakat düzenli ve 28 günde bir adet gören bir kadında yumurtlamanın (ovulasyon) en sık 14. gün olduğunu düşünürsek adetinin 8. ve 18. günleri arası ilişki için en riskli idönemdir. Bu dönem dışındaki günler daha az risklidir. (Çünkü yumurta hücresi 1 gün, sperim 3 gün...

Sayfayı Paylaş