gebe
  1. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Style by Shez

Konu, 'Çöplük' kısmında zuzu65 tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Style by Shez konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. emo style

emo style

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Japon style deri mont

Japon style deri mont

japon style erkek japon style deri ceket deri mont erkek mont Ben boşuna söylemiyorum arkadaş...Bu çekik gözler işi biliyoorrrlaaarrr :D hem yakıştırıyorlar hemde en gzelini yapıyorlar :)
  3. Baby Shez Bebek Modası

Baby Shez Bebek Modası

baby shez baby shez, bebek, modası, kıyafetleri, bebek tulumları, battaniye, zıbın modellerini buradan bulabilirsiniz Meleklerim bebişleriniz için en güzel bebek kıyafetleri burada :) Buyrun seçin.. [im
  4. By by Türkish !

By by Türkish !

turkish, turkce, cool, bye, relax konularini incelemektesiniz Merhaba Melekler, Hey moruk, Historia’nın önünde buluşalım. Sana uzak ise Eskidji’nin önünde buluşabiliriz. What?.. Okey… Heey n’ber? Dont worry be happy. Relax ol… Hani bana mail forwardlayacaktın? Pıraytamdaki filmlere takıldım. Aksiyon filmi number vandı. Directörü kim?............ Onun mu, backgraundu iyi...
  5. Bu Gangnam Style Değişik Gangnam Style !

Bu Gangnam Style Değişik Gangnam Style !

Bu konu; değişik gangnam style hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Gangnam Style çılgınlığı tüm dünyayı kasıp kavururken, ülkemize de sıçramış ve komik versiyonlarla hafızalarımızda ki yerini almıştı. Şimdi paylaşacağım videoda ise çok farklı bir şey yapılmış ve Gangnam Style şarkısı enstrümansız olarak sadece insan sesiyle düzenlenmiş. Ben gayet başarılı oldum ama aslı gibi...

Sayfayı Paylaş