gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

su altı defilesi(:

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Avustralya'nın başkenti Sydney'de yapılan çekimler dünyada bir ilk niteliği taşıyor. Avustralya'nın ünlü sanatçılarından Jaynie Seal ve Kristian Schmid'in katıldığı çekimler '30 Days of Fashion and Beauty' kapsamında bir kadın dergisi için gerçekleştirildi. İŞTE O ANLARDAN KARELER..

su altı defilesi(: konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Su Altı Müzesi, Bodrum

Su Altı Müzesi, Bodrum

su altı müzesi bodrum muğla Su Altı Müzesi, Bodrum - MUĞLA -------------------------------------------------------------------------------- Su Altı Müzesi, Bodrum - MUĞLA Datça Yarımadası, Türkiye’nin Ege’ye doğru uzanan en dar ve en uzun yarımadasıdır. Yarımadanın ucunda eski çağların sanat ve kültür merkezi olan Knidos antik kenti bulunur. M.Ö. 4. yüzyılda ünlü heykeltıraş...
  2. su altı resımlerı

su altı resımlerı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Kızıldeniz'in Su altı Güzellikleri

Kızıldeniz'in Su altı Güzellikleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. su altı makro fotolar

su altı makro fotolar

5. Su Altı Heykelciliği

Su Altı Heykelciliği

su altı görüntüleri su altı resimleri alti fotoğrafları Ben hayretler içinde kaldım acayip beğendim bunları yapmak sanat ya baksanıza nekadar da harika görünüyorlar.. Orda olmak isterdim bakmak gözlemlemek nasıl bir şey bunlar ya :) Nasıldı begendiniz mi?

Sayfayı Paylaş