gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Su Alti Manzaralari

Konu, 'Doğa Manzara Resimleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

su altı manzaraları sualtı manzaraları su manzaralari [​IMG]

Su Alti Manzaralari konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. BebeĞİn Altinin DeĞİŞtİrİlmesİ

BebeĞİn Altinin DeĞİŞtİrİlmesİ

BEBEĞİN ALTININ DEĞİŞTİRİLMESİ Bebekler ilk haftalarda altlarını daha sık ıslatırlar.Bunun sebebi idrar torbalarının küçük oluşudur.bebeğinizi altı ıslak ya da pis halde bekletmemelisiniz. Bebeğin bezindeki dışkının rengi beslenme düzenine göre ya da yaşına göre değişiklik gösterebilir. Yeşilimsi ,siyah,yapışkan olan ilk iki yada üç gün olan dışkı mekonyum adı verilen doğumdan önce...
  2. Su alti manzarasi bir baska...

Su alti manzarasi bir baska...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. koltuk alti kokusu

koltuk alti kokusu

Koltuk altı kokusu Rüyada, bir kimsenin koltuk alti kokusu kokladigini veya koklayan kimseyi görmek, basagrisina, nezleye, kötü haberlere, sirlarin meydana çikmasina, kin ve hasedin gitmesine isarettir. Bazen de koltuk alti kokusu, fakirlik, ihtiyaç ve kötü sirlara muttali olmaya isarettir
  4. Doga Manzaralari..

Doga Manzaralari..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. ayagimin alti cok kasiniyor

ayagimin alti cok kasiniyor

Ayağımın altı çok fena kaşınıyor,kaşımayayım diyorum kaşıyorum kaşıntısı birdaha bitmiyor ne yapmalıyım lütfen yardım edin!!!

Sayfayı Paylaş