gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

Şu an Kapı Çalsa kimin gelmesini İstersiniz ?

Konu, 'Geyik Oyunlar' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

Evet şu an kapı çalsa Kimin GElmesini istersiniz..?

2. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Şu an Kapı Çalsa kimin gelmesini İstersiniz ?
    Eveeet suan annemle babam hacida olduklari icin kapim calsa annemin ve babamin gelmesini isterdim bideeee erk arkimin gelmesini isterdim tabiii....

Şu an Kapı Çalsa kimin gelmesini İstersiniz ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şu Anda....

şu Anda....

ŞU ANDA -biri seninle gurur duyuyor -biri seni düşünüyor. -biri senin için endişeleniyor. -biri seninle konuşmak istiyor. -biri seninle olmak istiyor. -biri senin iyi olduğunu umuyor. -biri verdiğin destek için sana minnet duyuyor. -biri elini tutmak istiyor. -biri her şeyin yoluna girmesi için sana dua ediyor. -biri senin mutlu olmanı istiyor. -biri onu bulmanı istiyor. -biri senin...
  2. birgün peygamberimiz kapınızı çalsa...

birgün peygamberimiz kapınızı çalsa...

peygamber efendimiz evimize gelse ne yapardık BİR GÜN PEYGAMBER KAPINIZI ÇALSA... >>> >>> Yıllardır internette dolaşan, kimi meclislerde sık dile getirilen bir >>>metin var; şiir gibi etkileyici bir metin... >>> >>> Metnin yazarının kim olduğunu ne ben çözebildim bugüne kadar ne de >>>başkası. Özgün halinin İngilizce olduğu rivayet...
  3. Şu An Böyle Bir Yerde Olmak İster miydiniz?

Şu An Böyle Bir Yerde Olmak İster miydiniz?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. bırak bela kapını çalsın

bırak bela kapını çalsın

Bırak bela kapını çalsın,onu serbest bırak....Dua ederek,yüzüne karşı durma...Gelmesinden yaklaşmasından endişelenme...onun ateşi cehennem ateşinden daha sıcak değildir.... Yaratıkların en hayırlısı, yerlerin taşıdığı ve göklerin gölgelendirdiği en hayırlı insan, Hz. Muhammed Mustafa -sav- buyurmuştur ki: “Cehennemin ateşi mümine: 'Geç ya mümin! Senin nurun, benim ateşimi...
  5. Şu an kime sarılmak istersin?

Şu an kime sarılmak istersin?

Evet kızlar oyun çok basit şu an kime sarılmak istersiniz? :n028:

Sayfayı Paylaş