gebe
  1. arselina

arselina Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Şu anda oturdum ağlıyorum :( lütfen birileri bişey yazsın

Konu, 'Gebelik testi - hesaplama' kısmında arselina tarafından paylaşıldı.

Kızlar daha yeni üyelik açtım çok üzgünüm ama :( bu ay hep kendimi hamile hissettim. Hatta inanması garip ama sanki hamile kaldığım an içime doğdu anladım. sürekli rüyamda gördüm onu. hastahanede değerlerim beta hcg ----78.80----- çıktı. 27 mayısta adet gördüm en son 22 haziranda kan tahlilim. herkes moralimi bozuyor değerin çok düşük sağlıksız demek ki falan deyip duruyorlar en sonunda sağlıksız olacaksa değerler artmazsa çaresine bak lafları falan. zaten duygusalım. birde o gün doktora yetişemedim ve sonucu gösteremedim pazartesi gideceğim doktora. ve zerre kadar hamilelikle ilgili bilgim yok ne yenilir ne içilir. nasıl davranılır doktora ne zaman gidilir kendimi nasıl yetersiz hissediyorum anlatamam. duygusallık diz boyu. hamile kalanlar olanlar bilir. sizce değerlerim çok mu vahim bana lütfen bir cevap

2. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    497
    Ödül Puanları:
    93
    Aradan 4 gün geçmiş testi tekrarladın mı bilmiyorum ama hamilesin canım geç döllenme olduysada değerin normal sayılır. Hayırlı olsun canım kimseyi kafaya takma. Kendine dikkat et

AYŞEDEN bunu beğendi.
  3. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Bendede gec döllenme olmuştu

4. sevinçne va

sevinçne va Forum Okuru

Şu anda oturdum ağlıyorum :( lütfen birileri bişey yazsın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şu Anda....

şu Anda....

ŞU ANDA -biri seninle gurur duyuyor -biri seni düşünüyor. -biri senin için endişeleniyor. -biri seninle konuşmak istiyor. -biri seninle olmak istiyor. -biri senin iyi olduğunu umuyor. -biri verdiğin destek için sana minnet duyuyor. -biri elini tutmak istiyor. -biri her şeyin yoluna girmesi için sana dua ediyor. -biri senin mutlu olmanı istiyor. -biri onu bulmanı istiyor. -biri senin...
  2. işte şu an o an...

işte şu an o an...

İçim acıyor... Geçer elbet, geçer de, anlamsız bir yer de, unuttuğumu sandığım bir yer de , yeniden sızlar. Ama varsın sızlasın, sızlamadı mı; kocaman sevilmiyor ki… ” Ne yapacağını bilememek ne kadar kötü bir durum. Beyaz bir ışık arıyorsun bazen, görüyorsun... Siyahın yoğunlu eritiyor ışığı yine kör oluyorsun... Nerdesin sen şimdi kim bilir? Neler yapıyorsun? Özlüyor musun beni?...
  3. çiçekler bazen bişeyler anlatır

çiçekler bazen bişeyler anlatır

Bir tek dal, ya da bir demet çiçek çok şey anlatır... Neler mi? AÇELYA Nefse hakimiyet. AÇELYA (HİNT) "Gerçek şu ki, herşey bitti!..Seni artık sevemiyorum..." ADAÇAYI Eşler arasında "Biz iyi bir aileyiz" mesajıdır. AKASYA (PEMBE VEYA KIRMIZI) Güzellik, zerafet ve incelik; "Seni beğeniyorum." AKASYA (BEYAZ) Dostluk; "Bizimki temiz bir sevgi, belki biraz...
  4. şu an cehennemi görseniz!!!!

şu an cehennemi görseniz!!!!

şu anda cehennemin kenarında olsanız ve oradaki zebanilerin cehennem ehline yaptıkları dayanılmaz işkenceleri gözünüzle görseniz, cayır cayır yanan ateşin uğultusunu, cehennem ehlinin çığlıklarını, kemiklerini çatırdatan inlemelerini, kahırla nefes alıp vermelerini, bir kez daha dünyaya geri dönmek isteyen pişmanlık dolu yalvarışlarını duysanız ve sonra tekrar dünyadaki yaşamınıza geri...
  5. Şu an ne dinliyorsun?

Şu an ne dinliyorsun?

seni seviyorum evet arkadaşlar şuan pc başındayken ne dinliyorsun? ilk ben başlayayım : Ahmet Kaya : Nerden bileceksiniz...

Sayfayı Paylaş