gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Su Bakma Falı

Konu, 'Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

bardakta su resmi melek kartları falı bardakta su [​IMG]

Su Bakma Falı:
    Su Falı bir bardakta olacağı gibi bir kabın içindede bakılabilir.

Bakıcı,bir kabın icine konmuş suyun icine bakar. Bu is icin soylenmesi gerekli davet sözlerini tekrarlayarak cinler cagırır ve onlara sormak istedigi seyleri sorar (hastalıgın sebebi tedavi yolu vb.)

Eger hastalık soz konusu ise veya uzakta olan haber alınamayan kimselerin durumu uzerine bılgıler yad bilinmesi dilenen gecmisle gelecekte iliskili baskaca konularla bilgiler. Bakıcı sorularının karsılıgını suyun uzerinde beliren cızgıler yazılar hayallerden elde ettigini ileri surerler bu yontemi kullanan bakıcılara cindar veya cinci derler cinciler kadın veyada erkekte olabilirler.

Niyet kuyusu aynı fal teknıgının aracı gerektırmeyen bir cesitlemesi sayılır.cinci cinleri cagırır suda beliren sekilleri yorumlar aynı sekilde kristal kureyş yada bardak suyunu kullanan veya kullandıran suyun icinden cıkan ve olusan goruntuleri yorumlar.

Su dolu bir bardak beyaz bir kagt sayfası uzerine konulur medyum sırtını ısıga vererek oturur Bardagın etrafı nesnelerle ornegın kıtaplarla ufak bır ekran bir perde ile cevriliryarı karanlıkta bulunur bakıcı bardagın icine suya bakmaya baslar gozlerini kırpmadan ve kapatmadan (yontemde cok onemli bir noktadır bu)sanki bardagın icinde deil sanki uzaklara yada dipsiz bir bardaga bakıyormus gibidir.

Bir noktadan sonra bu bulanmaya baslar golgelenir ve bulutlanır (medyumun gozuyle tabiki) ve yenıden acılır.medyum artık gorduklerını sıralar..

NOT: Denemeye çalışmayın..

2. salma

salma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    asla denemem...............

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    aaa benim arkadasım böyle bir fal baktırmısssstııı

4. perize

perize Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    bencede okurken ürperdim.

5. terrarossa

terrarossa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    her su falı bakan mutlak ve mutlak cinlerle mi bakıyodur ?

6. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Bence evet. Suda ne egöreceklerki. Çay kahve olsa neyse insan şekillere benzetiyor. Suda bunu görmek çok zor..

7. ayla

ayla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    asla denememmmmmmmmmm

8. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    :shootout: tırstımmmmm :ahhhhh:

Su Bakma Falı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bakmadan geçmeyin:)

bakmadan geçmeyin:)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. bakmaya kıyamamışken...

bakmaya kıyamamışken...

kizamadim... cünkü gülün dikeni batmadan önce sükretmistim; " Ya Rabbi, ne kadar güzel yaratmissin " demistim. Kizamadim, cünkü bir dakika önce güzel kokusunu sineme cekmistim , bakmaya kiyamamis dokusuna hayran kalmistim, cünkü batmadan önce yüregime koymus onu sevmistim... dikenini unutmusmuydum? unutmustum dikenini... unutmustum iste.... acitmayayim diye dokunmaya cekindigim...
  3. Su ve Mürekkep Falı

Su ve Mürekkep Falı

mürekkep falı online su falı facebook fal facebook falları mavi fal Şimdi de fal meraklıları için su ve mürekkep falına nasıl bakılır onla ilgili bilgileri paylaşmak istiyorum arkadaşlar bakalım fal sizin için neler söylüyormuş:) Berrak bir cam kase veya geniş ve derin bir beyaz kase ve her renkte bulabileceğiniz, doğrudan suya damlatabileceğiniz kaligrafi mürekkebi veya kalıcı mürekkep...
  4. fal

fal

ben sevgilmile ayrıldım barıscakmızıyız yada bana dönmesi için ne yapabilirim hala seviyorum tskkür ederim
  5. Medyum elif kahve ve su falı

Medyum elif kahve ve su falı

Medyum Elif e kahve ve su falına gittim çok memmun kaldım bu sayfayı ona saygı ve hürmetimle açıyorum.Gitmek isteyenlere duyurulur.Asla pişman olmucaksınız gidince lütfen gelin burda tartışalım.Teli 0507 944 36 81.benced hacı hocalara gidip boşuna para harcamayın.sadece fal değil her türlü büyü sihirde yapıyor.aşk evlilik gibi.web sitesi ise medyum elif kahve falı | Wix.com

Sayfayı Paylaş